INTERCOIFFURE MONDIAL Paris

CERCO-OFFRO: 1000 Opportunita' & Occasioni

.
2020
kuaför ürünleri ve aksesuarları Dünya Kataloğu


türk

Thanks
for your vote 👍

X


NAT RENK
NAT RENK - CALMAR - Saç boyaları

NAT RENK
CALMAR - Saç boyaları


Bir tentür bakım ve güzellik saç için belirli etkin ilkeler içeren. Ek olarak Pro vitamin B5, NAT renk kreatin ile zenginleştirilmiş olduğunu ona saç sağlıklı ve parlak bir görünüm veren koruyucu ve onarıcı bir eylem gerçekleştirir. Guar sakız ve yumuşaklık ve yönetilebilirlik saç artıran bir yüksek güç kremi sahip. Seramidler uzun süreli renk ve saç sağlıklı ve parlak pigment sabitleştirici eylem taşıyor. Bunun sayesinde lipozomlar derin nüfuz, etkin ilkeler serbest yavaş yavaş gerçekleşir.

doğal tonları: 64 gölge 'ASHES serisi 'IRISÈ' altın kaplama 'Yoğun' KUMRAL 'Maun' ROSSI 'Güçlü' Akdeniz KIZILLAR' soğuk 'Kum' kahverengi KEHRİBAR'ın SUPERLIFT (ULTRA sarışın kristal aydınlatma losyon doğal, CHIARISSIMO ışıklı LIFT renkler kül sarışın), DÜZELTİCİLER (Kızıl Bakır 'ASH') mavi mor.

Kullanım Talimatı: uygun tek kullanımlık eldiven giymek. Metalik olmayan kapsayıcı içinde istenilen renk + 75 ml OXIGOLD 10-20-30-40 Sayı 50 ml karışımı (oranı 1: 1, 5). Deklanşör 30 dakika. 40-45 dakika önerilen obtüratör hızını Superlift boyaları.

Ambalaj: 100 ml tüp.

X

privacy