INTERCOIFFURE MONDIAL Paris

CERCO-OFFRO: 1000 Opportunita' & Occasioni

.
2020
Katalog Świat produktów i akcesoriów dla profesjonalnych fryzjerów


polski

Thanks
for your vote 👍

X


LUXVIVA
LUXVIVA - MEDAVITA - Zabiegi - Pielęgnacja włosów

LUXVIVA
MEDAVITA - Zabiegi - Pielęgnacja włosów


LUXVIVA

Medavita uruchamia nowy Luxviva linii, leczenie wielofunkcyjny, który zajmuje się zdrowie i piękno włosów farbowanych i rozjaśnionych włosach. Obecność ekstraktu z nasion słonecznika imoc złożonej Amino Concentrée dać siłę i połysk włosów, jednocześnie chroniąc szczególnie kruche i zniszczone włosy od zabarwienia, ale równieżwłosy łamliwe i matowe po wielokrotnym wybielania. Kontrasty LUXVIVA i zapobiega starzeniu struktury włosów, zmniejsza utratę koloru, chroni przed uszkodzeniem UV i zwiększenia jasności włosów.

OCHRONA COLOR SZAMPON pH 5
Zwalcza wolne rodniki, przeciwutleniacz, anty - blaknięcie, ochronne, oświetlając
Delikatnie oczyszcza, jednocześnie chroniąc włókno włosa i kolor kosmetyczny przed działaniem promieni słonecznych i czynników środowiskowych. Kolor jest jasny, jasny, żywy, macierzystych, nawilżona, jasne. Nadaje się do wszystkich rodzajów włosów.
okno : 250/1.000

SILVER szampon pH 7
Anty - żółty, zwalcza wolne rodniki, przeciwutleniacz, ochronne, oświetlając
Neutralizacji szampon niechciane odcienie żółtego. Dzięki swojej formule wzbogaconej pigmentów bezpośrednich, chroni i chłodzi odbicia, pozostawiając włosy miękkie, pełne, błyszczące i łatwo się rozczesują. Kolor jest jasny, jasny, żywy, macierzystych, nawilżona, jasne. Nadaje się do blond włosów, bielone, smugi, sól i pieprz, i białych oczywiście.
okno : 250 ml butelka /> maski ochronne barw pH 3.5
Zwalcza wolne rodniki, przeciwutleniacz, ochronne, nawilżające, zmiękczające, rozczesywania, klimatyzacja, przywraca pH, rozpuszczalny w wodzie i łatwo spłukuje
Fotoochronne maska ​​. Odżywia, warunki, chroni i przedłuża nasycenie, jasność, refleksje i głębokość intensywności kolorów po prostu nie. Obecność oleju jojoba, przez bardzo duże powinowactwo do włókna kapilarnego oraz z niezwykłych właściwości odżywcze, nawilżające i zmiękczające, regeneruje, wzmacnia i nawilża intensywnie.
okno : jar
250/500 ml
OCHRONA FILLER COLOR PO pH 3.5
Zwalcza wolne rodniki, przeciwutleniacz, ochrony, oświetlenia, antystatyczna, przywraca pH /> okno : 7 ml fiolek x 24 szt.

Koncentrat RAVVIVANTE KOLOR
Zwalcza wolne rodniki, przeciwutleniacz, ochronne, rozjaśniając kolor, naprawy, oświetlenia
Rewitalizacji barwienia emulsji. Naprawa uszkodzonych obszarów włókna, kompaktów i zamyka łuski lepszego utrwalenia natychmiast kolor i blask. Włosy przejęta nadzwyczajnej jasności, elastyczność, wytrzymałość i żywotność, utrzymując jednolity kolor od nasady do wierzchołka. Nadaje się do włosów farbowanych, bielone lub wyróżnione włosy.
okno : 10 ml x 10 +10 szt.

MLEKO iperproteico 6,5
Kojące, klimatyzacja, nawilżające, ochronne, zmiękczające
Mleko ochronny dla skóry wrażliwej kolor kosmetyku, działa bezpośrednio w blend kolor / odplamiania. Jego Wyjątkowa formuła łagodzi podrażnienia skóry głowy i klimatyzacjiwłókna włosów, pozostawiając skórę miękką i nawilżoną, awłosy mocne i zdrowe. Nadaje się do skóry wrażliwej lub szczególnie wrażliwych lub uwrażliwionych włosów.
okno : 1000 ml butelka /> Zwalcza wolne rodniki, przeciwutleniacz, nie pozostawia pozostałości /> okno : 100 ml słoik /> Zwalcza wolne rodniki, przeciwutleniacz, nie zostawia pozostałości, oświetlając
Średni połysk woskiem trzymać. Podkreślić blask włosów bez obciążania. Definicja medialnych dla stylu miękkiego, naturalnego i błyszczące. To nie pozostawia żadnych pozostałości.
okno : 100 ml słoik /> GENTLE SPRAY POŁYSK
Oświetlające sucha, nie pozostawia pozostałości /> okno : 150 ml butelka

Related

ColorControl - technicy koloru - MEDAVITA
CURLADDICT - MEDAVITA
LISSUBLIME - MEDAVITA
Balsam Concentrée HOMME - MEDAVITA
MV HEALING - Delikatne Cuti - MEDAVITA
MV HEALING - Łupież - MEDAVITA
MV HEALING - JESIEŃ - MEDAVITA
MV HEALING - ANTISEBO - MEDAVITA
MV regenerujący - Odżywianie - MEDAVITA
KONSTRUKCJE MV - STYLIZACJA & FINISH - MEDAVITA
NUTRISUBSTANCE - MEDAVITA
PUROXINE - MEDAVITA
SOLARICH - MEDAVITA
SS- REFIBRE - MEDAVITA
WELUROWE - MEDAVITA

X

privacy