INTERCOIFFURE MONDIAL Paris

CERCO-OFFRO: 1000 Opportunita' & Occasioni

.
2020
Katalog Świat produktów i akcesoriów dla profesjonalnych fryzjerów


polski

Thanks
for your vote 👍

X


PRO KOLORYSTA CON HYALU COLORPLEX
PRO KOLORYSTA CON HYALU COLORPLEX - ITELY - Zabiegi - Pielęgnacja włosów

PRO KOLORYSTA CON HYALU COLORPLEX
ITELY - Zabiegi - Pielęgnacja włosów


wspierać wszystkie kierunki techniczne

KOLORYSTA PRO jest synergistyczne linii sformułowany, aby oferować idealne wsparcie do służby technicznej, fryzjerka, zapewniając najwyższą starannością i jakości wyniku dla klienta w 3 prostych krokach: przygotowanie, chroni i wzmacnia. Przed podczas i po, kolorysta PrO sprawia, że skóra chroniona i nawilżona, lśniący kolor i trwałe i jasnych włosów, grubości i łatwo się rozczesują.
KOLORYSTA PRO jest sformułowane z wysokiej jakości składników: Hyalu Colorplex, pochodną kwasu hialuronowego, który wnika w głąb włókien; Ac Colorplex, ultra ochronne cząsteczki melaniny w oparciu i Wasabi; Jedwabiście Zaawansowany System, białka jedwabiu emulsji przez nadzwyczajne regenerujący siły. Linii, dermatologicznie, Sles i kwasu p-hydroksybenzoesowego wolne.

KOREKTOR
Korektor do długości i końce

Natychmiastowe równoważenie płynów kwasu p-hydroksybenzoesowego łamliwe włosy porowate i zasilany przez wyłączne Hyalu Colorplex. rozpoznaje i restrukturyzuje obszary zbyt porowate włosy tylko i bardziej uczulone, przywracając równowagę nawilżenia. Poprawia wchłanianie koloru i zapewnia spójność.
opakowania: butelka 200 ml.

OCHRANIACZ GŁOWY
balsam ochronny na skórze

Dla skóry, która jest czerwona lub szczególnie wrażliwe. Skórę specjalny płyn ochronny wzbogacony o ekskluzywnych Hyalu Colorplex i uspokajający agentów, który tworzy warstwę ochronną na skórze. Nie zmienia wyniku kolor.
opakowania: butelka 120 ml.

DERMA TARCZA
bariera ochronna kremu

Chroni obwodu powierzchni, tworząc tarczę odporne na plamy. Unikać bezpośredniego kontaktu z koloru skóry, pozostawiając ją
miękka i nawilżona. Nie zakłócać prawidłowego penetracji kolorów na linii włosów.
opakowania: rury 150 ml.

KOLOR CZYSTSZE
Stain remover za ładny

Idealny do wyeliminowania ślady kolor, który może pozostać na skórze po aplikacji, ale ma również decongestant wpływ na działanie uspokajające.
opakowania: butelka 200 ml.

CHELATUJĄCYCH SZAMPON
konkretnych szampon pre usługi techniczne

Bez siarczany i parabenów ma podwójne działanie do mycia i chelator. usunąć pozostałości stylizacja i neutralizuje depozytów służby techniczne poprzedniego przed każdą nową usługę. Zapewnia doskonałe czyszczenie włosów do penetracji jednolitego koloru.
opakowanie: 1000 ml butelka.

PO SZAMPON COLOR
szampon konkretnego postu usługi techniczne

Nowo kolorowe lub rozjaśniane włosy. Łagodny szampon bez siarczany i parabenów konkretnego postu służby technicznej dzięki ekskluzywnej Hyalu Colorplex przedłuża intensywność koloru poprzez poprawę ich blask.
opakowania: butelkach 250 i 1000 ml.

REVIVOR PRO
odżywka po określonej usługi techniczne

Szlachetne odżywcze odżywka szczególne post trwałe przebarwienia, odbarwienia, serwisu technicznego i do prasowania i dla wszystkich włosów typy ów potrzebować zostać zrestrukturyzowane.
kontener: słoik 1000 i 200 ml butelka.

XTRAORDINHAIR 10 w 1
odwodnione i suszonych włosów spray

Wielofunkcyjny i płukania roztwór spray nie odgrywa dwufazowy cenne 10 akcji: nawilża, przywraca włókno daje ciała i objętości, odżywia wał, detangles bez uszkodzenia włosów, chroni przed promieniami UV, oświetlając blasku znowu, chroni kolor, włos i zapobiega rozdwajaniu.
opakowania: butelka 250 ml.

Related

SYNERGICARE-ENERGIA ODPOWIEDZI - ITELY
EMOCJE SYNERGICARE-SŁOŃCE - ITELY
SYNERGICARE-NATYCHMIASTOWEJ NAPRAWY - ITELY
SYNERGICARE-KOLOR XTEND - ITELY
SYNERGICARE-SEBUM BALANCE - ITELY
SYNERGICARE-ŁUPIEŻ OBRONY - ITELY
SYNERGICARE-IDEALNE LOKI - ITELY
SYNERGICARE-INSTANT SMOOTH - ITELY

X

privacy