INTERCOIFFURE MONDIAL Paris

CERCO-OFFRO: 1000 Opportunita' & Occasioni

.
2020
Katalog Świat produktów i akcesoriów dla profesjonalnych fryzjerów


polski

Thanks
for your vote 👍

X


MIRACL TERAPII
MIRACL TERAPII - HALONIS - Zabiegi - Pielęgnacja włosów

MIRACL TERAPII
HALONIS - Zabiegi - Pielęgnacja włosów


KERATYNA NAPRAWY SYSTEMU

restrukturyzacji brasiliana zero leczenia keratyny z olejkiem arganowym
KERATYNA SZAMPON REGENERUJĄCY
Szampon Detangling "polerowanie restrukturyzacji działań i natychmiastowe restrukturyzacji; sformułowane z mieszanką łagodne środki powierzchniowo czynne i przyjazny dla skóry "delikatnie oczyszcza włosy, bez to zubożony barierę hydrolipidowy; pozostawia włosy miękkie, lśniące i miękkie. " Zawiera hydrolizat keratyny akcja naprawcza "oleju arganowego, bardzo odżywczy i restrukturyzacji jego anty-starzenia się i pochodną Limnanthes Alba quaternised klimatyzacji i działań ochronnych. Ćwiczenie klimatyzacja i polerowania intensywne działania. Produkt jest wzbogacona o kwas hialuronowy wypełniacz akcja anty-aging i Allantoin wobec kojący przeciwzapalne działanie drażniące.
opakowanie: butelka 250 ml.

Naprawa KERATYNY balsam natychmiastowe działanie
Wywiera wpływ na kontakt z wodą (tworząc z miękkiej pianki); klimatyzacja naskórka włosów wagi riallineandone i restrukturyzuje w głębi. Z oleju arganowego hydrolizat keratyny i Limnanthes Alba.
Opakowanie: 10 ml fiolki pudełko z 10 szt.

NAPRAWA KERATYNY RECONSTRUCTOR
urlop w klimatyzacji spray

Rozczesywania akcji "restrukturyzacji i natychmiastowe polerowania" pozostawia włosy miękkie, lśniące i miękkie. " Zawiera hydrolizat keratyny akcja naprawcza "Olej Argan do restrukturyzacji i odżywczy moc anty-starzenia się" oraz pochodną Limnanthes Alba quaternised klimatyzacji i działań ochronnych.
opakowania: butelka 125 ml spray.

KERATYNA MASKA REGENERUJĄCA
keratinous maska restrukturyzacji

Emulsja miękkie i płynne działanie Detangling "restrukturyzacji i natychmiastowe polerowania; odbudowuje i poprawia strukturę włosa. Działania przeciw elektryzowaniu się włosów. Pozostawia włosy miękkie, lśniące i miękkie. " Zawiera hydrolizat keratyny akcja naprawcza "olej arganowy o dużej mocy, restrukturyzacji i odżywczy anty-starzenia się jest pochodną ropy naftowej z Limnanthes Alba quaternised klimatyzacji i działań ochronnych. Jest to również wzbogacony o olej lniany, znana z bardzo wysokim restrukturyzacji i polerujące.
opakowanie: słoik 200 ml.

Related

TERAPIA MIRACL - ENERGETYZUJĄCY SYSTEM - HALONIS
MIRACOIL - HALONIS
TERAPIA MIRACL - USPOKAJAJĄCY SZAMPON OLEJ - HALONIS
EWOLUCJA REBUILDER - HALONIS

X

privacy