INTERCOIFFURE MONDIAL Paris

CERCO-OFFRO: 1000 Opportunita' & Occasioni

.
2020
Katalog Świat produktów i akcesoriów dla profesjonalnych fryzjerów


polski

Thanks
for your vote 👍

X


EWOLUCJA REBUILDER
EWOLUCJA REBUILDER - HALONIS - Zabiegi - Pielęgnacja włosów

EWOLUCJA REBUILDER
HALONIS - Zabiegi - Pielęgnacja włosów


EWOLUCJA W WŁOSÓW RESTORATION

• Więcej ciała i większą objętość
• natychmiastowym
• Długa żywotność

REBUILDER ewolucji jest traktowanie stosowane do dać nowe światło na włosy. Od razu był nazywany "Botox do włosów" "ale w rzeczywistości" przedmiotowe leczenie zawiera, między innymi składnikami tej toksyny. Przeznaczony do leczenia włosy suche jest kruche i zniszczonych, z określonych aktywnych składników z anty-aging i regenerujący"jest w stanie działać na strukturę włosa, poprzez działania synergiczne substancji:
klejenie - ceramidami i działanie regeneracyjne;
keratyna do większej elastyczności i odporności;
-kolagen nawilżający działania;
kwas hialuronowy - dać sygnał i wigor do włosów;
-Pistacja oleju z silne właściwości anty-starzenia się.
Ta mieszanka sprawia, że łatwo znaleźć spójność wag dla połysku włosów i pełny "natychmiast"regeneracji".

• OBRÓBKA W SALONIE
SZAMPON BASIC pH 9

Formułuje zasadowym pH (pH 9) pomaga otworzyć łuski włosów, aby ułatwić wchłanianie kolejnych leczenia (Botox efekt balsam); bogaty w aktywne zasady pomaga wnieść siły i tekstury do włosów.
BOTOX EFEKT BALSAM
Konkretnego balsam bogatych składników aktywnych z wysokiej restrukturyzacji i regenerujące działanie, których synergistyczne działanie tworzy efekt włosów Botox: doprowadza do macierzystych "jasność i gładkość; włosy się bardziej mocny i spójnej całości.
sposób użycia zestawu:
-UMYĆ WŁOSY SZAMPON BASE;
-PRZYGOTOWAĆ efektu BOTULINOWEJ balsam: Upewnij się, że płyn wewnątrz flakonu jest przejrzysty i płyn, bo produkt wydaje się krystalizować w temperatury poniżej 15° C; w tym przypadku zanurzyć kolbę przez kilka minut w misce z ciepłą wodą aż do pełnego rozpuszczenia kryształów, a następnie wykonaj następujące czynności:
• Dla długich włosów: podjęcia z specjalnym dozownikiem 10 ml produktu balsam BOTOX efekt i połączyć je w 30 ml wody. Dobrze wymieszać.
• KRÓTKIE włosy: sam preparat, ale z 15 ml wody i 5 ml produktu balsam BOTOX efekt. ZASTOSOWANIE BOTOXU efekt balsam (przygotowaną w sposób opisany powyżej). Podziel włosy na sekcje 4 i zastosowanie produktu z pędzlem na nici o 3 cm. Pozostawić na 15 minut. Przez zastosowanie ciepła, mogą nasilić działanie (lampa "suszarka do włosów).
Szybko spłukać zimną wodą. Przejdź do suszenia z suszarką do włosów i Pędzel. Przekazać płytkę w następujący sposób: 180° - 210° cienkiej sierści na duże włosy.
opakowanie: -ZASADOWYM pH szampon butelki z 9 500 ml.
-Dozownik balsamu toksyna fiolka z mocą od 50 ml.

• UTRZYMANIE LECZENIA
SZAMPON UTRZYMANIE

Szampon opracowany z keratyny i kwas hialuronowy pomaga utrzymać dłużej odżywczy i naprawcza leczenie odbywa się w show; wykonuje dobry uczynek i zmiękczającym i klimatyzacja utrzymuje włosy jedwabiste i błyszczące.
UTRZYMANIE maski (pH = 4)
Emulsja miękkie i gładkie odżywka przeciw elektryzowaniu się włosów i działania; jego niskie pH daje idealne reacidifying akcja do wykonania i utrzymania spójności między wagi przy zachowaniu już efekt leczenia w salonie.
opakowanie: -utrzymanie szampon butelka 250 ml;
Utrzymanie maska 200 ml słoik.

Related

TERAPIA MIRACL - ENERGETYZUJĄCY SYSTEM - HALONIS
MIRACOIL - HALONIS
MIRACL TERAPII - HALONIS
TERAPIA MIRACL - USPOKAJAJĄCY SZAMPON OLEJ - HALONIS

X

privacy