INTERCOIFFURE MONDIAL Paris

CERCO-OFFRO: 1000 Opportunita' & Occasioni

.
2020
Katalog Świat produktów i akcesoriów dla profesjonalnych fryzjerów


polski

Thanks
for your vote 👍

X


DERMOPURE - Sebocontrol
DERMOPURE - Sebocontrol - FREE LIMIX - Zabiegi - Pielęgnacja włosów

DERMOPURE - Sebocontrol
FREE LIMIX - Zabiegi - Pielęgnacja włosów


Leczenie sebum oczyszczające z wyciągiem z łopianu i gliny

Aby zwalczyć nadmiar sebum, z powodu stresu psycho- fizycznej, warunków atmosferycznych i zanieczyszczeń, FreeLimix studiował DERMOPURE linia regulujące sebum filtr. Łopian swoich ściągających właściwości normalizacji flory bakteryjnej skóry głowy i zapobiega zaczerwienienie i podrażnienie. Wspólne działanie wybranych elementów (Birch Tree, kakao i oliwy z oliwek), wzmacnia i odżywia skórę głowy i włosy, nadając imzdrowy, miękkie i błyszczące. Glinka jest bogata w minerały i pierwiastki śladowe realizuje proces osmozy, przez który absorbuje zanieczyszczenia i martwe komórki skóry głowy i daje minerały niezbędne do jego rewitalizacji.

. - 1 LEKKI FLUID DERMOPURIFYING : w przypadku niewielkiego nadmiaru sebum, stosowane przed szamponu jako orzeźwiający i kojący
okno : fiolce z dyszy aplikatora 150 ml

- 1 CLAY MASK : wykorzystanie włosy bardzo tępy lub bardzo ciężkim. Stosuje się do lekko wilgotne lub suche włosy, dzięki właściwości gliny absorbuje zanieczyszczenia i sald produkcję sebum.
okno : 200 ml tuba /> - Szampon regulujących sebum 2 :. , aby być stosowane po zabiegach 1 1 Light, Szampon DERMOPURE jestskuteczny do mycia i ma przeciwłojotokowe oczyszczające i normalizacji flory bakteryjnej
okno : 500 ml butelki

- CLAY SZAMPON : , szampon regulator sebum z gliny i łopianu. Oczyszcza skórę głowy i włosy w głębi. Toksyny i zanieczyszczenia z włosów przejść zielonej glinki, która z kolei sprzedaje minerały, które sprzyjają rewitalizacji włosów i skóry głowy. Wysoka zawartość krzemionki obecnej w glinie umożliwia delikatne złuszczenia i usuwania martwych komórek, odsłaniając nowszych i istotne. Uwagi renowacji i oczyszczania gliny dodaje się dokojące i nawilżające z łopianu i dell'Hamamelis że zapobiec podrażnienie i zaczerwienienie.
okno : 250 ml

Related

ZAPISZ KOLOR - KOLOR ZACHOWAĆ - FREE LIMIX
NAPRAWA TERAPIA - REKONSTRUKCJA - FREE LIMIX
LIXPERFECTION - FREE LIMIX
WAVYPERFECTION - FREE LIMIX

X

privacy