INTERCOIFFURE MONDIAL Paris

CERCO-OFFRO: 1000 Opportunita' & Occasioni

.
2020
Katalog Świat produktów i akcesoriów dla profesjonalnych fryzjerów


polski

Thanks
for your vote 👍

X


PROFESJONALNY POST COLOR SAFE
PROFESJONALNY POST COLOR SAFE - FAIPA - Zabiegi - Pielęgnacja włosów

PROFESJONALNY POST COLOR SAFE
FAIPA - Zabiegi - Pielęgnacja włosów


Kontynuacja leczenia klienta

gama produktów, które pozwala konsumentowi kontynuować zabiegi w salonie w domu. Preparat obejmujekorzystanie z ciekłych kryształów i nasion lnu, aby móc powrócić do włosów poddane zabiegom takich jak wybielanie, farbowanie, trwałe i dla wypłat, właściwym stopniu idratazione.Indicata również dla tych, którzy, mając naturalne włosy, potrzebuje oczyścić je bardzo delikatnie codziennie, a także dla tych, którzy się do uprawiania sportów wodnych.

Szampon do włosów - do ciekłych kryształów i nasion lnu
Idealny do czyszczenia włosy bardzo delikatnie, nawet codziennie. Compensagli efekty suszenia ze względu na koloryt, trwałej ondulacji i rozjaśniania, stosowania szczotki, suszarki i prostownice. Zwraca nową witalność, puszystość i połysk.
nadwozia: butelki 300 i 1000 ml

HAIR CREAM - do ciekłych kryształów i nasion lnu
Jestidealnym uzupełnieniem do BEZPIECZNEGO PROFESSIONAL.Particolarmente Szampon do włosów osłabionych odpowiedniej, które zostały poddane żadnej obróbce chemicznej i podkreślił z suszarki do włosów, palniki, pędzle. Chroni i wzmacnia naturalną wilgotność włókna włosów. Daje nowy blask, elastyczność i możliwości zarządzania.
okno : rury 250 i 1000 ml

Ciekłe kryształy - nasiona lnu
Jest tospecyficzne dla płynu zatężono do leczenia suchych włosach, uszkodzone z dzielonych końcach. Chroni przed szkodliwym szczotki, suszarka do włosów, płyt. Nadaje się dla tych, którzy uprawiania sportów wodnych. On zaleca stosowanie jako opiekuna dla soli i chloru. To nie jest tłuste.
Pakiet : nie sprayu 100 ml butelka gazu

Related

City Life NAWILŻAJĄCY - FAIPA
FAZA ESSENTIAL DETOKSYKUJĄCA - FAIPA
FAZA ESSENTIAL HAIR - GYM - FAIPA

X

privacy