INTERCOIFFURE MONDIAL Paris

CERCO-OFFRO: 1000 Opportunita' & Occasioni

.
2020
Katalog Świat produktów i akcesoriów dla profesjonalnych fryzjerów


polski

Thanks
for your vote 👍

X


ZABIEGI SPECJALNE
ZABIEGI SPECJALNE - EMMEDICIOTTO - Zabiegi - Pielęgnacja włosów

ZABIEGI SPECJALNE
EMMEDICIOTTO - Zabiegi - Pielęgnacja włosów


MASKA

NAWILŻAJĄCY EXTRA 15 ultra nawilżająca maska ​​
15 EXTRA NAWILŻAJĄCY maska ​​jest zaprojektowany, aby dać 15 minut odnowy biologicznej pokrywę daje elastyczność i nawilżenie włosów. Jego szczególny zapach melona zawinięte w poczuciu skrajnego samopoczucia fizycznego i psychicznego, tworzenie na chwilę relaksu.
Sposób użycia 15 EXTRA NAWILŻAJĄCY maska ​​musi być zastosowane na włosy umyte i utrzymywane na miejscu przez 15 minut. Pozwala na 3 różne techniki rekonstrukcyjne :. SOFT, z pomocą gorącej ręcznik, regularny z pomocą płyty i folii, silny z pomocą płyty i folii według metody Emmediciotto
Pakiet :. tuba 250 ml i 1000 ml butelki

09 OLD ROZWIĄZANIE
Kod relaksu dla zmęczonych i zestresowanych włosów /> 09 OLD rozwiązaniem jestkrem z naturalnych substancji pozbawionychchemicznych agresywny :wynik jestbardzo słodkie, z wielką mocą rekonstrukcji. Ponieważpierwszy wniosek włosy będą wyglądać jaśniej i elastyczna, tak wydają się już.
Sposób użycia : 09 OLD rozwiązanie jest rozłożone na całej długości włosów, aby zrekonstruować strukturę, a następnie stosując ją co tydzień dostaniesz wspaniały osiągnięcie. Idealny dla oczekujących :. Zastosować krem ​​obejmującą ją czepek i pozostawić na 20 minut pod źródłem ciepła
Pakiet :. 150 ml tube

20 dla skóry głowy,
Maska dla skóry - przed i po kolorze /> Sposób użycia : przed rozpoczęciem leczenia (w kolorze, na stałe, itp...) spryskać starannie chronić skórę przed i po zabiegu stosować na umyte włosy i pozostawić na 5 minut, aby uspokoić podrażnienie i nawodnienia skóry.
Pakiet :. szklana butelka 100 ml

Related

SUN CARE - EMMEDICIOTTO
13 LINE UZDRAWIANIE EMMEDICIOTTO - EMMEDICIOTTO
STEM - C - EMMEDICIOTTO

X

privacy