INTERCOIFFURE MONDIAL Paris

CERCO-OFFRO: 1000 Opportunita' & Occasioni

.
2020
Katalog Świat produktów i akcesoriów dla profesjonalnych fryzjerów


polski

Thanks
for your vote 👍

X


Bossanova Boccoli
Bossanova Boccoli - CADIVEAU - Zabiegi - Pielęgnacja włosów

Bossanova Boccoli
CADIVEAU - Zabiegi - Pielęgnacja włosów


stworzyć zmysłowe fal i zagięć , bez zmiany struktury włosa

ekskluzywny zabieg curling włosy po szamponie. Natychmiastowe przetwarzanie i rewolucyjna stylistyka. Fale i loki są dobrze określone i wzmocnione poprzez jasności eliminuje skwierczeć. Wolne od laurylosiarczan sodu, wazelina, parabenów i sztucznych barwników, Bossanova Boccoli nie boli i nie zmienia struktury włosa. Wśród głównych składników : Oleje Palmy Amazonii z doskonałym efektem nawilżającym i klimatyzacji, która pozostawia włosy jedwabiste i lekkie podczas karmienia ich i ich dyscypliny. Kędzierzawe włosy znajdują się w stanie lub anionowych naładowane ujemnie, Bossanova Boccoli zapewnia aktywną kationowe (naładowane dodatnio), które dawałyby spontaniczne powstawanie fal i loków bez frizz. Usługi, które mogą być oferowane do wszystkich kobiet, odpowiednie do prostych włosów, naturalnego faliste, kręcone i kędzierzawe bez formy. On poddany prostowania włosów,wynik nie jest tak wyraźne, na naturalnym proste włosy.

SZAMPON Bossanova
Wolne od laurylosiarczan sodu, delikatnie oczyszcza i zapobiega otwarciu naskórka, dając większą jasność i ułatwić tworzenie miękkich loków.
Pakiet : 980 ml ​​butelka z dozownikiem /> CONDITIONER Bossanova
Dodatni ładunek wzorze anuluje ujemny obecny we włosach i spowodowania frizz. Zamyka łuski powodując włosy odbijają więcej światła tworzące krzywą niezbędne do tworzenia fal i loków.
Pakiet : 980 ml ​​butelka z dozownikiem /> WAVES MAXI
Balsam działa na tej samej zasadzie Bossanova pokosu: co ładunek dodatni, nawilżania i odżywiania włosów. Dotyczy do płukania.
Pojemnik: 200 ml spray butelki /> - Szampon 250 ml Bossanova
- CONDITIONER Bossanova w 250 ml
- WAVES MAXI w sprayu 200 ml butelka

Related

X

privacy