INTERCOIFFURE MONDIAL Paris

CERCO-OFFRO: 1000 Opportunita' & Occasioni

.
2020
Katalog Świat produktów i akcesoriów dla profesjonalnych fryzjerów


polski

Thanks
for your vote 👍

X


KERATYNA GŁADKIE
KERATYNA GŁADKIE - BIOSHINE - Zabiegi - Pielęgnacja włosów

KERATYNA GŁADKIE
BIOSHINE - Zabiegi - Pielęgnacja włosów


KERATYNA GŁADKIE

K1-SZAMPON
Nieodzowne dla kręconych włosów jest traktowany i zniszczonych włosów. Przygotowanie włosów maska leczenia. Głęboko oczyszcza naskórek, eliminując pozostałości i zanieczyszczeń, które przylegają do włosa. Dzięki keratyny i witamina E 'regeneruje' okazja w górze i tworzy osłonkę na wale włosów.
opakowanie: 250 ml probówce.

K2-KERATYNA MASKA
Maski klimatyzacji keratyny i witamina e. regeneruje okazja w górze i tworzy osłonkę na wale włosy tak broniąc go przed działaniem czynników zewnętrznych (fizycznych i chemicznych).
opakowanie: 250 ml probówce.

K3-FRIZZ KREM
Puszenie się włosów krem jest dzięki aktywnych składników z kształtu i ciało do włosów naturalnie kręconych lub perwersyjne jest po trwałej ondulacji. Może również służyć do końca, suszenie ' pozostawia włosy zdefiniowane. Nie spłukuj.
opakowanie: tuba 150 ml.

K1 INTENSYWNIE SZAMPON
Detergentów zawierających substancji związanych z sebum 'keratyny' Monoi Tahiti i witamina e. głęboko oczyszcza naskórek, eliminując pozostałości i zanieczyszczeń, które przylegają do włosa. Ze względu na jego pH zasadowym (pH = 8-8 ' 3) jest w stanie otworzyć naskórek z włókna włosów, dzięki czemu większe wchłanianie składników aktywnych zawartych w ten produkt.
opakowanie: 1000 ml butelka z dozownikiem.

K2 INTENSYWNA MASKA
Keratyna Maska (pH 4-4 ' 5) klimatyzacja ' Monoi olej i witamina E; Regeneruje okazja w górze i tworzy osłonkę na wale włosów. Produktu do użycia jako dodatek do K1 intensywny szampon. Został sformułowany, odżywia i nawilża włosy.
opakowanie: 1000 ml butelka z dozownikiem.

K2h-elektryzowaniu się włosów
Długa żywotność do keratyny i witaminy E
Wszechstronność z K2H:
• MNIEJ trwały światła wygładzanie: prosta procedura pozwala na usuwanie glazury im i zrobić im większe ' Krepowy.
• INTENSYWNE wygładzanie bardziej wytrzymałe: z użyciem płyty rozciąga się włosów, pozostawiając ją miękką i błyszczące. Trwa do 6 miesięcy.
pakiet: 175 ml probówce.

Related

NIGEM KUR - BIOSHINE
NIGEM KUR - ICE SZAMPON - BIOSHINE
ANNES ŚWIATŁA - BIOSHINE
RIVITOIL - BIOSHINE

X

privacy