INTERCOIFFURE MONDIAL Paris

CERCO-OFFRO: 1000 Opportunita' & Occasioni

.
2020
Katalog Świat produktów i akcesoriów dla profesjonalnych fryzjerów


polski

Thanks
for your vote 👍

X


BAMBUS gładka
BAMBUS gładka - ALTERNA - Zabiegi - Pielęgnacja włosów

BAMBUS gładka
ALTERNA - Zabiegi - Pielęgnacja włosów


BAMBUS smoth

wiersz wzbogacony naturalnymi składnikami, takimi jak czystego organicznego ekstraktu z bambusa. Wśród innych składników:oleju Kendibardziej wiarygodnym źródłem niezbędnych nienasyconych kwasów tłuszczowych (Omega 3, 6 i 9) do naprawy i utrzymania naturalnej warstwy lipidowej włosa podczas gdy antyoksydanty zwalczają wolne rodniki, chroniąc włosy z przyszłej szkody.

Zgodnie

BAMBOO SMOOTH :

BAMBUS SMOOTH szampon
Oczyszcza poprawia ogólny wygląd włosów natychmiast gładsza i zdrowsza.
okno : 250 ml butelka /> BAMBUS SMOOTH CONDITIONER
Bogate w substancje odżywcze, nawilżające, wolne od parabenów i chlorku sodu, detangles odżywka włosy, wzmacnia i napełnia każdą żyłę dla intensywnego nawilżenia oswoić skwierczeć.
okno :. 250 ml butelka

ZABIEG BAMBUS SMOOTH OLEJ PURE Kendy
Ten olej naturalny jest natychmiast wchłaniany i mogą być stosowane w leczeniu lub lotionu. Oswaja kręcone włosy, nadaje intensywny połysk, chroni kolor włosów przed blaknięciem i odżywia włosy z olejkami eterycznymi. Na grube włosy.
okno :
kroplomierzem
BAMBUS SMOOTH DRY leczenie olejem />
Olej naturalny jest natychmiast wchłaniany i mogą być stosowane w leczeniu lub lotionu. Oswaja kręcone włosy, nadaje intensywny połysk, chroni kolor włosów przed blaknięciem i odżywia włosy z olejkami eterycznymi. Do sierści.
okno : 125 ml spray butelki

X