INTERCOIFFURE MONDIAL Paris

CERCO-OFFRO: 1000 Opportunita' & Occasioni

.
2020
Katalog Świat produktów i akcesoriów dla profesjonalnych fryzjerów


polski

Thanks
for your vote 👍

X


KAPILARNEJ RESTRUKTURYZACJĘ Lotion - z panthenolem
KAPILARNEJ RESTRUKTURYZACJĘ Lotion - z panthenolem - ALLWAVES - Zabiegi - Pielęgnacja włosów

KAPILARNEJ RESTRUKTURYZACJĘ Lotion - z panthenolem
ALLWAVES - Zabiegi - Pielęgnacja włosów


LOZIONE CAPILLARE RISTRUTTURANTE - al pantenolo

Zasada działania ekstraktu wywiera działanie łożyska rewitalizujący, który pomaga stymulować tropizm skóry. Dla istniejącego powinowactwem ze skóry i tkanek w ogóle,ekstrakt łożysko promuje stymulację cebulki włosa i dąży do przywrócenia równowagi biochemicznej, dzięki stowarzyszenia pro - witaminy B, pokrzywa oraz kolagen. To pozwala osiągnąć najlepsze rezultaty w leczeniu włosy kruche i słabe, które mają tendencję do łatwego i upadek przełamać, również przyczynia się do uczynienia ich bardziej elastyczne i obszerne.

KAPILARNEJ REVITALIZING Lotion - żeń-szeń
W składzie żeń-szenia są witaminy z grupy B, witamina C, olejki eteryczne i aminokwasy, które dają rewitalizacji ogóle działania. Jest toprodukt kosmetyczny przeznaczony do przywrócenia naturalnego piękna włosa i witalność. Dzięki swej formule wzbogaconej aktywnych składników roślinnych takich jak pokrzywy, papryka i pantenol, które działają w synergii z glikolowego ekstraktu z żeń-szenia, prowadzi orzeźwiający i ożywczy wpływ na włosy.

Wzmacniający KAPILARNA LOTION - mleczko pszczele
Mleczko pszczele jestźródłem zarówno witamin, w tym B1, B2, B6, że wolnych aminokwasów, które są ważnymi elementami, które stanowią łańcuchy białkowe zawarte we włóknie włosów. Jest szczególnie wskazany do leczenia włosów słabych i łamliwych, ponieważ pomaga przywrócić ich naturalne ciała i urody.
okno : 10 ml fiolka w pudełku 12 szt.

X

privacy