INTERCOIFFURE MONDIAL Paris

CERCO-OFFRO: 1000 Opportunita' & Occasioni

.
2020
Katalog Świat produktów i akcesoriów dla profesjonalnych fryzjerów


polski

Thanks
for your vote 👍

X


NIEBIESKI DECO POWDER - BIAŁY PROSZEK DECO
NIEBIESKI DECO POWDER - BIAŁY PROSZEK DECO - EXTREMO - Wybielacze włosy

NIEBIESKI DECO POWDER - BIAŁY PROSZEK DECO
EXTREMO - Wybielacze włosy


piękna fryzura

DECO Powder Blue toproszek wybielający niebieski kompaktowy wzmocnione działania, aby osiągnąć doskonały blond z maksymalnego oświetlenia. To działa z najwyższą bezpieczeństwa i wszechstronności. Idealny do rozjaśniania szybki i silny do 7 odcieni do włosów naturalnych lub kolorowym. Formuła Ultra kompaktowy, nie powoduje ona skutków kurzu podczas przygotowania i unikać wdychania pyłów. Zawiera nawilżające substancje czynne, żeby zachować zdrowie włosów. Wzór na niebieskich pigmentów o działaniu anty- żółty sprawia, że ​​szczególnie nadaje się do technik smug czy atrakcji na powietrzu lub chronionych (folii).

DECO białego proszku jestbiały proszek proszek wybielający preparat z jego ciężkie nieulotna, pełna wysokiej jakości składników i pigmentów niebiesko - fioletowe, wybielanie z doskonałej rentowności każda technika (smugi, przebarwienia, oparzenia słoneczne, itp.). maksymalny szacunek dla włosów, zapobiega kolor zmienia pomarańczowo-żółty.

Sposób użycia: , odpowiednie rękawice ochronne, przejdź do mieszaniny w dobrze wentylowanym pomieszczeniu, wlać do miski niemetalicznych oraz dodać wymaganą dawkę w małych dawkachutleniania emulsji aż do uzyskania konsystencji powrotu. Dokładnie wymieszać z utleniaczem, 10-20-30 i 40 objętościach o stosunku mieszania 1:2
okno : słoiki 500 g .

X

privacy