INTERCOIFFURE MONDIAL Paris

CERCO-OFFRO: 1000 Opportunita' & Occasioni

.
2020
Katalog Świat produktów i akcesoriów dla profesjonalnych fryzjerów


polski

Thanks
for your vote 👍

X


DE : C PREMIUM CREAM
DE : C PREMIUM CREAM - ALTER EGO ITALY - Wybielacze włosy

DE : C PREMIUM CREAM
ALTER EGO ITALY - Wybielacze włosy


wybielacza wysokie działanie kosmetyk krem

Krem

Wybielanie z wysokim działaniem kosmetycznym, rozszerzaistniejącą gamę produktów technicznych Decoego do profesjonalnego wybielania. Oferuje usługi 360 stopni, od najbardziej tradycyjnych smugi folią, zadrapania, balayages, lekkich uderzeń z łopatką lub grzebienia, do różnych technik kontrastowych.
Dzięki kremowej konsystencji, gęsty i zwarty i jego składu cząsteczkowego wzmocnionej z innowacyjnym Hydra Loock System, pozwala na większą łatwość zastosowania i jest odpowiedni dla wszystkich technik przebarwienia.
Jego struktura odnosi się do poczucia pożywne i kosmetycznych zabiegów, które nie usztywnia i nie wysuszyć włosy w fazie aplikacji. Zawiera :. Wosk pszczeli, kukurydza, masło Shea, kaolin
Jego unikalny system Hydra Loock na bazie wosku pszczelego pozwala na włączenie składników aktywnych przez sieć bezpieczeństwa wokół włosów jak ula ochronnej. Ten mechanizm pochodzenia naturalnego sprzyja bardziej równomierne rozprowadzenie kremu i pozwala na lepszą przyczepność na strukturę włosów.
Ponadto,działanie Bio - biurko Protein systemu opartego Dbanie kukurydzy, pomaga przywrócić równowagę naturalną zawartość białka włosa, dając pełnię w kolor, połysk i witalność.
Pakiet :. worek 250 gr

Related

X

privacy