INTERCOIFFURE MONDIAL Paris

CERCO-OFFRO: 1000 Opportunita' & Occasioni

.
2020
Katalog Świat produktów i akcesoriów dla profesjonalnych fryzjerów


polski

Thanks
for your vote 👍

X


STYLIZACJA JOC CARE LINE
STYLIZACJA JOC CARE LINE - BAREX - Włosy żel i wykończenie

STYLIZACJA JOC CARE LINE
BAREX - Włosy żel i wykończenie


STYLIZACJA JOC CARE LINEA

kompletną linię stylizacji i pielęgnacji włosów wykończeniowy, który łączy możliwość definiowania, kształt, kształt i dostosować każdy rodzaj fryzury. Linia składa się z produktów wzbogaconych o niezwykle wszechstronnych składników aktywnych, które dają ochronę, głośności i przytrzymaj.

FIXING SPRAY STRONG
Lakier do włosów do stosowania profesjonalnego stylizacji zapewnienia stałej objętości i pożądaną szczelność. Daje wsparcie naturalnej zagnieceń eliminacji włosów frizz spowodowane przez wilgoć. Główne składniki aktywne : Panthenol : zatrzymuje wilgoć uniemożliwia wysuszenie i kruchość włosów. Filtrować U.V. :.
Działanie ochronneOpakowanie : butelka 500 ml

rzucamy stylizacji - naturalny trzymać i objętości - objętość i silny chwyt
Stałe i daje objętościfryzury daje wyjątkową elastyczny chwyt i eliminuje ładunki elektrostatyczne. Wpłać i wspierać organizm do włosów bez obciążania, dzięki czemu jasne i pokrywając je folią ochronną. Nie klei się i nie pozostawia żadnych pozostałości.
Trzymać i objętość naturalny jest idealny do suszenia darmo. Mocną pozycję i wielkość jest idealna dla najbardziej kreatywnych i wymyślnych fryzur. Najważniejsze składniki aktywne : polimery kondycjonujące :. Dać substancję, ciała i objętość włosów bez obciążania
Opakowanie : butelki 350 ml

MIRROR SHINE natychmiastowy sprayu
Polerowanie działania natrysku leczenia, aby włosy i jasny jedwab w dotyku. Poprawia odbicie włosów i wzmacnia blask produktów mocujących. Idealny do nudnego i martwe włosy. Nie napowietrznych. Najważniejsze składniki aktywne : kompleks roślinny (drzewo sandałowe, Philodendron, jęczmień). Nawilżające, rozjaśniające i odbudowy
Opakowanie : butelka 300 ml

X

privacy