INTERCOIFFURE MONDIAL Paris

CERCO-OFFRO: 1000 Opportunita' & Occasioni

.
2020
Katalog Świat produktów i akcesoriów dla profesjonalnych fryzjerów


polski

Thanks
for your vote 👍

X


SILICIUM Pielęgnacja włosów
SILICIUM Pielęgnacja włosów - BAREX - Włosy żel i wykończenie

SILICIUM Pielęgnacja włosów
BAREX - Włosy żel i wykończenie


SILICIUM Pielęgnacja włosów

STYLIZACJA - SILICON sfunkcjonalizowany
Uszczelnienie z funkcjonalną krzemu daje i tworzy sztuki światła, które odzwierciedlają doskonałości krystalicznej oryginalnego kwarcu.
Kryształy, zwłaszcza tych, które zawierają krzem, zawsze były uważane za przykłady geometrii i formalnej perfekcji w przyrodzie. Wygląd kryształów zostało odtworzone z laboratoriów Barex, w linii stylizacji, Silikon Pielęgnacja włosów. Linia łączy w sobie i odzwierciedla doskonałość i wszechstronność tego minerału, z różnych preparatów, mających na celu zwiększenie kreatywności />

SZKLIWA mocą światła
Żel płyn polskiego na bazie substancji roślinnych, wszechstronny i łatwy w użyciu. Zaprojektowany, aby zapewnić pełną kontrolę i więcej kreatywności do wszystkich rodzajów stylizacji. Krzemu sfunkcjonalizowany niską temperaturę topnienia i D - pantenol mają włosy niewidoczny film, który sprawia, że ​​są lekkie i bogate w refleksje. Nie tłuste lub pozostawić śladów.
Pojemnik: 250 ml butelka

FOAM mocą światła
Doskonale dać objętości fryzury oferując naturalne i uszczelnienie. Sfunkcjonalizowany krzemionkowy o jedwabistym dotyku i D- pantenol, wraz z żywic specjalnych, nadają włosom wyjątkowy i trwały jasności, ich restrukturyzacji.
Opakowanie : butelka FF / FN 250 ml

SPRAY mocą światła
Naprawiono stylizacji w sposób naturalny i długo, dając jedwabistość i ciała na włosy. Sfunkcjonalizowany krzemu o wysokim współczynniku załamania światła i D- pantenol, wraz z żywic specjalnych, nadać włosom wyjątkowy i trwały jasności, ich restrukturyzacji.
Opakowanie : butelka 300 ml

ciekłych kryształów
Zawiera zrównoważoną mieszankę funkcyjnymi płynu krzemu z wysokim powinowactwem do struktury włosów, specjalnie zaprojektowane, aby dać wyjątkową jasność i głośność. Idealny do włosów po trwałej ondulacji i kolorowym, sprawia, że ​​są miękkie i jedwabiste w dotyku dzięki efektu laminowania i środków ochronnych. Nie ma wpływu utrwalacz. Zawiera filtr U.V. />

WAX POLSKA MOCOWANIE
Idealne do rzeźbienia fantazję z najbardziej oryginalnych i ekscentrycznych fryzur. Wielo -funkcyjnego krzemu pozwala na tworzenie wspaniałych efektów zamkami, pęczków i frędzlami, tworząc specjalne oświetlenie i kontrast. Nadaje się do stylizacji bardziej nowoczesny.
Pojemnik: 100 ml słoik

X

privacy