INTERCOIFFURE MONDIAL Paris

CERCO-OFFRO: 1000 Opportunita' & Occasioni

.
2020
Katalog Świat produktów i akcesoriów dla profesjonalnych fryzjerów


polski

Thanks
for your vote 👍

X


Zbyt pochopne - stylistyka i wykończenie
Zbyt pochopne - stylistyka i wykończenie - ALTER EGO ITALY - Włosy żel i wykończenie

Zbyt pochopne - stylistyka i wykończenie
ALTER EGO ITALY - Włosy żel i wykończenie


Hasty TOO - stylistyka i wykończenie

zbyt pochopne
GLOSS & SLEEK
na lśniące i efektowne
Oparte Phytosleek ® biopolimerów i konopi. Trójwartościowego działanie przeciw frizz, wygładzające i regulowania Phytosleek ® jest wynikiem współdziałania inteligentnych polimerów kationowych i białka soi, które mają wpływ odżywczy i filmowanie wokół łodygi włosa. Anty - frizz jest również skuteczny w warunkach wysokiej wilgotności. Phytosleek ® przynosi witalność, sprawne, a także reguluje obiekty trudniejsze. Konopie siewne (Cannabis sativa seed oil) jest uważany za jeden z najbardziej odżywczych i jego olejów źródło białka. Zawiera 20 aminokwasów łącznie z 9 aminokwasów. Bogaty w witaminy A, B1, B2, B3, B6, C, D i E, zawiera wysoki procent kwasów tłuszczowych, bogaty w omega-6 i omega- 3. Jego właściwości nawilżające i kondycjonujące włosy uczynić bardziej elastyczna i łatwiej się rozczesują. Każda linia produktów GLOSS & Sleek światła, chroni i doskonali styl, pomagając zachować naturalny wygląd włosów. Należy do zakresu GLOSS & SLEEK :
SHIMMER ESSENCE
Spray do polerowania i zmiękczania, ultra - lekki, nietłusty, pozostawiając włosy lśniące, miękkie i pachnące. Błonotwórczy chroni przed wilgocią i smogu. Spray z odległości około 30 cm na końcu stylizacji i po lakierze.
okno : , spray 150 ml

ZAGĘSZCZANIE & volumising
formy i objętości architektoniczne

Oparte Purisilk curl rzeźbiarz i konopi. Idealna równowaga między kontrolą i zabezpieczeniem jeż jest ze względu na bogaty kompleks botaniczny i technologii. Składa się z czynnikami naturalnymi kationowych białek Moringa i utrwalającym polimeru, zapewnia wytrzymałość i strukturę kręcone. Purisilk daje objętość i określa ruch, pozostawiając włosy ujędrniona i elastyczna. Każdy produkt chroni i doskonali model stylu, przekształca teksturę włosów i pomaga zachować naturalną dotyk sierści w potrzebie ciała i kręcone włosy, które wymagają trójwymiarowy efekt. I ZAGĘSZCZANIE volumising należy do zakresu :
• VOLUME />
Pojemnik:. 150 ml spray
• VOLUXIOUS HAIRSPRAY
Volumizing lakier szybkoschnący, łatwy do usunięcia w prosty szczotkowanie. Utrzymanie światła, daje maksymalny połysk bez obciążania.
okno : , spray 150 ml

Create & teksturowaniu
wytrwały i rzeźbione włosy

Na podstawie konopi (Cannabis sativa Seed Oil), uważany za jeden z najbardziej odżywczych i jego olejów źródło białka. Zawiera 20 aminokwasów łącznie z 9 aminokwasów. Bogaty w witaminy A, B1, B2, B3, B6, C, D i E, zawiera wysoki procent kwasów tłuszczowych, bogaty w omega-6 i omega- 3. Nawilżające i kondycjonujące włosy, które sprawiają, że bardziej elastyczne i łatwiej się rozczesują. Każdy produkt chroni, modelu, rzeźbi i doskonali styl, obracając każdy kosmyk w kreatywnych rozwiązań. Create & teksturowaniu należy do zakresu :
• OCEAN MIST /> okno : , spray 150 ml

X

privacy