INTERCOIFFURE MONDIAL Paris

CERCO-OFFRO: 1000 Opportunita' & Occasioni

.
2020
Katalog Świat produktów i akcesoriów dla profesjonalnych fryzjerów


polski

Thanks
for your vote 👍

X


DEKOTTO
DEKOTTO - CHARME & BEAUTY - Ton na Tone - Hair

DEKOTTO
CHARME & BEAUTY - Ton na Tone - Hair


bezpośredni kolor ochrona UVA - UVB

Chroni i wydłuża jasność i intensywność koloru. Stosowane do naturalnych włosów zapewnia blask i delikatny refl.
. - Leczenie POST -COLOR : udoskonalić i daje wycenę jeszcze bardziej oczywiste, intensywne i błyszczące odbicie
- UTRZYMANIE traktowanie KOLORY : zachować się w czasie, w tym usługi barwienia iinne, zdrowego wyglądu włosów, ważne
.. - REFLEKSJE KOREKTA LECZENIE boku : W celu zmiany nieoczekiwany wynik uzyskany z DIY wydajności, aby działać na zmiany okazały się błędne lub prawidłowe odruchy, które są niewystarczające
- Obróbka zdjęć i Sun smugi : tworzenie nowych sztuki światła i koloru tonowania najpierw przywrócenie siły, wytrzymałości i ekstremalną jasność nici eksploatowanych. Świetne dla tonalizzazioni i eliminacji brzydkich efektów uzyskanych z wybielaczem klasycznych.
- Włosy naturalne leczenie: Dla tych, którzy są sceptycznie nastawieni do świata profesjonalnego barwienia i chcemy podchodzić z ostrożnością, dla tych, którzy chcą doświadczyć tymczasowych zmian w ich obrazie, dla tych, którzy nie chcą, aby w minimalnym stopniu zmieniają naturalną teksturę włosów, ale chcą poprawić cechy, dla tych, którzy nie chcą wiązać się z usługi, która wymaga ciągłości w czasie, DEKOTTO to doskonały produkt dzięki swojej charakterystycznej, aby całkowicie stracić jego stosowania po zaledwie 3/5 praniach.
- Białe włosy Leczenie: aby zaspokoić potrzeby tych, którzy nie lubiąkolor siwy i chcą przykryć bez użycia chemicznie i dla tych, którzy, przeciwnie, po prostu chcesz zwiększyć jasność bez zmiany Refl. Produkt jest w stanie działać w sposób celowy.
Shades 8 genialny odcienie być modne : czarny, brązowy intensywne fioletowe czerwień, brąz, złoto, miedź, Fire Red, Silver.
okno : 200 ml tube .

Related

MIĘKKIE KOLOR - CHARME & BEAUTY
PASJA KOLORÓW MIĘKKICH - CHARME & BEAUTY
POKRYCIE PIGMENTY - CHARME & BEAUTY

X

privacy