INTERCOIFFURE MONDIAL Paris

CERCO-OFFRO: 1000 Opportunita' & Occasioni

.
2020
Katalog Świat produktów i akcesoriów dla profesjonalnych fryzjerów


polski

Thanks
for your vote 👍

X


biologiczny
biologiczny - HANTESIS - Stałe włosy

biologiczny
HANTESIS - Stałe włosy


stała siła organiczny singiel

biologiczny PERM - Stałe biologiczna wyjątkowa wytrzymałość
Zawiera składniki odżywcze, białko sojowe, w strukturze włosa,keratyny Aminokwasy i Marine Collagen nawilżają i zwiększyć plastyczność zapobiegając rozdwajaniu włosów i zniszczonych odbudowy.
Sposób użycia : , aby zastosować balsam macha po zawijania włosów z lokówki, pozostawić na 5 do 20 minut w zależności od porowatości włosa. Spłukać letnią wodą, aż do całkowitego usunięcia cieczy ; zimnica nadmiar wody z każdego lokówki, a następnie przystąpić do nasycenia z neutralizatora
.Użyj około 70% środka neutralizującego (takie same dla wersji zi bez nadtlenku wodoru) do nasycenia lokówki, a następnie pozostawić na 5 minut.
Delikatnie wyjąć wałki i rozprowadzić pozostały zneutralizować (30 %), opakowania pasmo po paśmie. Pozostawić na 1-2 minut. Dokładnie spłukać ciepłą wodą. Przystąpić do stylizacji. Tylko do użytku profesjonalnego.
okno : Zestaw PERM w butelce z dyszy aplikatora butelka 100 ml z aplikatorem neutralizator w dyszy 100 ml

SCENTED SPRAY - spray zapach na stałe
Zawiera aktywny kompleks substancji, który przechwytuje i pachnące molekuły przekształcania ich w produkty obojętne, co w ten sposób nie może być postrzegany przez nasz system węchowy.
Sposób użycia : po zakończeniu służby chemicznej kontynuować szampon, ręcznik wysuszyć nadmiar wody i spray do usuwania zapachu produktu. Nie spłukiwać, wreszcie przechodzi na gniecenie. Tylko do użytku profesjonalnego.
okno : , butelka spray 70 ml


żelujące mleka - działanie wygładzające i PLUMPING
BIOLOGICZNE mleko żelujący dodać do Perm. Ma wygładzania i PLUMPING. Zawiera hydrolizat keratyny, wspaniale odżywiają i wzmacniająwłosy suche i słabe.
Sposób użycia mieszanie produktu w stosunku 1:1. Za pomocą pędzla, zastosowanie mieszaniny do 3 mm od podstawy, licząc na karku. Rozprowadzić mieszankę równomiernie na włosy iczas instalacji dobrze spłukać.
okno : wylewka butelka z dozownikiem 125 ml

Related

X

privacy