INTERCOIFFURE MONDIAL Paris

CERCO-OFFRO: 1000 Opportunita' & Occasioni

.
2020
Katalog Świat produktów i akcesoriów dla profesjonalnych fryzjerów


polski

Thanks
for your vote 👍

X


CAPITAL FORCE STYLIZACJA
CAPITAL FORCE STYLIZACJA - KERASTASE - Produkty człowieka barwników

CAPITAL FORCE STYLIZACJA
KERASTASE - Produkty człowieka barwników


CAPITAL FORCE STYLIZACJA

linia Kérastase Homme jest teraz wzmocniona przez dwóch nowych produktów do stylizacji :
RUBBER GEL ULTRAFISSANTE zagęszczanie i wzmacniacz
Zakres reprezentuje jasną i konkretną odpowiedź na problemy wynikające z częstego używania kapilar wspólnych produktów do stylizacji. Z kapitałem ŻYCIE, w oparciu o jego sformułowania,agresja skóry głowy iosłabienie masy kapilarnej są już tylko wspomnieniem, produkty Modelowanie włosów modelu, przy jednoczesnym poszanowaniu zdrowia włosów. Preparat oparty na Tauryna pomaga walczyć deformacji żarówki, elementy D- biotyna i arginina poprawia ich jakość i pomóc wzrost mieszków włosowych stymulującego natlenienia.


STYLIZACJA ŻEL ULTRA - zagęszczanie
Żel ultra zagęszczanie włosów modelki Fixing z łatwością za dodatkową - silny, ale elastyczną uszczelką. Fryzura jest zdefiniowane i czyste. Włosy są chronione skonstruowany i wzmocniony dzięki formulacji opartej na taurinexpans.
Nakłanianie do stosowania metody stosowania polega na aplikacji na wilgotne lub suche włosy. Niewielka ilość produktu nakłada się na ręce i być ogrzewane przed przystąpieniem do struktury włosów.
Pojemnik: 200 ml tube


wzmacniacz RUBBER
Wzmacniacz gumy przeprowadza wolumizujących włosy i zapewnia mocną pozycję i elastyczne. Tekstury, łatwy do pracy, to sprawia, że​​włosy czyste i zdefiniowane i chronią zdrowie włosów.
Nakłanianie do stosowania metody wykorzystania wymaga zastosowania wzmacniacza gumy na mokro lub na sucho włosów ; skutecznie kształtowaćfryzura musi najpierw ogrzać niewielką ilość produktu na dłonie
.Pojemnik: 150 ml słoik


MODELOWANIE PASTE efekt prasujące
Rodzaj włosów : dobrze, że wielkość potrzeba. Średniego montażu poziom (3 z 6). Efekt naturalny i czysty. Zagęszczanie działania. Światło w dotyku.
Opakowanie: 75 ml słoik

Related

CAPITAL FORCE - KERASTASE
CAPITAL FORCE przeciwłupieżowe - KERASTASE
CAPITAL FORCE ANTI - FAT i zagęszczanie - KERASTASE

X

privacy