INTERCOIFFURE MONDIAL Paris

CERCO-OFFRO: 1000 Opportunita' & Occasioni

.
2020
Katalog Świat produktów i akcesoriów dla profesjonalnych fryzjerów


polski

Thanks
for your vote 👍

X


CARMEN
CARMEN - EUGENE PERMA - Farby do włosów

CARMEN
EUGENE PERMA - Farby do włosów


pierwszy zabarwienie utleniania, który opiewa plamkami

pierwszy zabarwienie utleniania, który opiewa plamkami i jasności dzięki odzwierciedla Magn System
Zainspirowany Dyfrakcja światła , CARMEN doświadczenie pozwala kontrolować kolor i jego nieskończone Wariacje w sposób doskonały.
Konsolidacja doświadczenie w kolorowanie , Eugene Perma laboratoria, rzeczywiście, próbował rozwijać blask i połysk
w skład kolory Carmen. Magn System odzwierciedlają , innowacyjny powiązanie określonych i czwartorzędowe amonowe
przeciwutleniacz Agent pozwala na znaczne zwiększenie barwniki i połysk CARMEN. Krem bazowy jest bogate w tłuszcz pochodne od ekstrakty roślinne barwniki CARMEN równomiernie rozprasza głąb włosów włókna jest zachowanie film hydrolipidowy. Przyciąga keratinous włókien, które odzwierciedlają Magn System laczy jak magnes do powierzchni tworząc osłony, która odbija światło i wzmacnia kolor i połysk włosów.

WYNIKI
• sublimacji odruchów;
• skrajne butów;
• pokrycie białych włosów 100%;
• długotrwały kolor;
• 3 razy więcej miękkość;
• + 70% poprawę w districamento.

CARMEN jest również zawiera perfumy stworzone przez duże profumista Grasse w ścisłej współpracy z kolorystą. Słodycz brzoskwini towarzyszy przygotowanie prowadzić sposób , podczas, delikatny bukiet białych kwiatów lub migawki Scala delikatne nuty piżma. Subtelny i delikatny Sojusz z atrakcyjnie przy użyciu produktu.

odcieniach: szerokie portfolio niuanse 96 podzielone na 10 + 6 serii , chromatique, i 2 zakresy naturalne: naturalne zimne , naturalny, MAHOŃ , IRISÈ, Złote skrzypce , BLUE ASH BROWN, ROSSI, , SUPER wybielanie jest AUBURN.

sposób użycia: naturalne odcienie i refleksje mieszanka 1 + 1 z wybranego OXICREAM. Mieszanina wybór jest pod wpływem % białych włosów:
• Od 0 do 50% białych włosów: wybrany dźwięk + 20 OXYCREAM vol.
• Od 50 do 100% białych włosów: wybrany dźwięk + od jednej czwartej do połowy podstawy z tej samej wysokości tonu + 20 OXYCREAM vol.
Jeśli żądany kolor ma tendencję do mieszanki złote odbicie z naturalnych.
Jeśli żądany kolor ma tendencję do zimnej odbicie zmieszany z naturalnym zimno. Rozjaśnić do 3 tony z OXYCREAM do 30 obj.
Wybielanie super połączenie z wybranym OXYCREAM 1 + 3. Seria 1000 rozjaśnia 4 , 5 dźwięki z OXYCREAM do 40 vol i dotyczy tylko na naturalnych włosach.
Seria 2000 rozjaśnia 4 , 5 dźwięki z OXYCREAM do 40 vol i dotyczy 60% lub więcej białych włosów.
Kolory (fioletowy niebieski zielony żółty pomarańczowy czerwony) zwiększenia lub zneutralizować niuans Carmen.
Przygotowanie wstępne mieszanki Carmen 1 + 1 (60 ml wybrany kolor + 60 ml OXYCREAM do 20 lub 30 obj.). Dodać czwarty (30 ml) na pół (60 ml) wybranego koloru bez dodawania tlenu. Pozostawić na 30 min. Z wysokim procentem białe włosy może chcesz dodać kolor, tylko wtedy, gdy zmiany długości na końcach.

opakowanie: 60 ml probówce.

X

privacy