INTERCOIFFURE MONDIAL Paris

CERCO-OFFRO: 1000 Opportunita' & Occasioni

.
2020
Katalog Świat produktów i akcesoriów dla profesjonalnych fryzjerów


polski

Thanks
for your vote 👍

X


SYNERGY KOLOR
SYNERGY KOLOR - ECHOSLINE - Farby do włosów

SYNERGY KOLOR
ECHOSLINE - Farby do włosów


Profesjonalne kolory stały w krem amoniaku i PPD

Rytuał piękna Seliàr prezentuje unikatowe i cenne SYNERGY profesjonalnych stały kolor: krem Color bez amoniaku i bez wzbogacone o specjalny olej arganowy naturalnych synergii Paraphenylenediamine 'keratyny' i siemię lniane i białka Silk Road.
Specjalna formuła pozwala na bardziej efektywne dostawy SYNERGY synergiczne kolor mikro cząsteczki barwników do doskonały i jednolite pokrycie siwych włosów. Wysokie stężenie składników aktywnych naturalny sprawia, że cenne substancje i ochronne, klimatyzacja do osiągnięcia restrukturyzacji jest niezwykle jasne kolory intensywne i trwałe jest działający z szacunkiem i pielęgnacji włosów i skóry głowy skóry głowy. Aby zapewnić maksymalną wydajność usługi color bez amoniaku ' SYNERGY kolor powinien być mieszany z Seliàr krem aktywator AKTYWATOREM krem specjalny synergiczny w SYNERGY.
odcienie: SYNERGY kolor jest dostępny w odcieniach 63 podzielony na 13 serii (naturalny beż 'ASH' 'PURPLE' 'Złota' mahoń 'ROSSI' RAJ 'EXTRA' GOLDEN BROWN "Ekstra" platynowy blond piasku miedź) i rozjaśniające 3; Z tonerem 1 srebrny i 1 neutralne.
instrukcja obsługi: wymieszać w niemetalicznych Bowl 50 ml 75 ml aktywator krem kolor z SYNERGY SYNERGY (SYNERGY 100 ml 50 ml + rozjaśniające kolor: krem aktywator SYNERGY). Równomiernie rozprowadzić mieszankę na włosy suche, nieumyte. Gdy migawki jest emulgowania ostrożnie ' następnie spłukać dokładnie włosy, aż woda staje się jasne i odżywczy Szampon arganowy SELIÀR.
opakowanie: 100 ml probówce.

X

privacy