INTERCOIFFURE MONDIAL Paris

CERCO-OFFRO: 1000 Opportunita' & Occasioni

.
2020
Katalog Świat produktów i akcesoriów dla profesjonalnych fryzjerów


polski

Thanks
for your vote 👍

X


KOLOROWY
KOLOROWY - DIKSON - Farby do włosów

KOLOROWY
DIKSON - Farby do włosów


korektory w kropli

dzisiaj Dikson paleta jest wzbogacony o zaskakującym innowacji : korektorów kolorów w kropli zmieszanych z kolorami na utlenianie. To rewolucyjne nowe laboratoria badane przez Dikson wynika z połączonego wyniku wyłączności i niestandardowych kolorów z łatwością użytkowania. Pozwala uzyskać niestandardowe odcienie i refleksy nasiliła się w całkowitym poszanowaniu zdrowia włosów. Korektory KOLOROWY akt przez tłumienie lub amplifikacji wynik barwnik włosów utleniania. Ilość produktu do stosowania zależy od intensywności wyniku, który ma być uzyskany.

niuanse : , 4 w kolorze niebieskimBRĄZOWYPURPLERED. Tekstury ciecz iporęczny kroplomierzem dla ułatwienia korzystania z produktu, który musi być zmieszany z kremem kolorystyce. Zastosowanie korekty nie zmienia czas otwarcia migawki barwienia.
Metoda użycia: PEŁEN mix kolorów dokładnie według instrukcji na stole stosowalności. Upewnij się, że wszystkie składniki są dokładnie wymieszane. Dokładne mieszanie nie może wpływać na wynik poprawnego produktu. Po mieszaninie z pełnym kolorzeKolor kremu staje się bardzo intensywny, alewpływ na włosy nie jest w żaden sposób. Wytwarzane wyłącznie do użytku profesjonalnego. BLU jest idealny do zmiękczania odcienie należące do naturalnej seriijest używany jako koloru przeciw, aby wyłączyć ciepłe refleksy (pomarańczowy i czerwony). Zwiększyć pokrycie siwych włosów. Brown jest używany do wzbogacenia odcienie koloru wszystkie odcienie oprócz czerwieni i głębokiej czerwieni. RED jest używany do podkreślenia odcienie czerwieni we wszystkich kolorach. Szczególnie polecane odcienie czerwieniczerwony, purpurowy,pomarańczowymiedźczekoladkibrązowymahoń zintensyfikować wynik. PURPLE działa offneutralizujące lub chłodzenia żółtawe odcienie i złote we wszystkich kolorach.
okno :. 10 ml kolby

Related

AFREA amoniaku - DIKSON
Dikson COLOR EXTRA PREMIUM - DIKSON
Dikson COLOR ZIOŁA - DIKSON
Dikson białka COLOR SILK - DIKSON
Amoniaku COLOR Dikson - DIKSON
DIKSON COLOR SERII WYJĄTKOWO ZIMNY - DIKSON
ROCZNICY DIKSON COLOR - DIKSON

X

privacy