INTERCOIFFURE MONDIAL Paris

CERCO-OFFRO: 1000 Opportunita' & Occasioni

.
2020
Katalog Świat produktów i akcesoriów dla profesjonalnych fryzjerów


polski

Thanks
for your vote 👍

X


SŁODKIE KOLOR
SŁODKIE KOLOR - CALMAR - Farby do włosów

SŁODKIE KOLOR
CALMAR - Farby do włosów


włos zabarwienie krem bez amoniaku nie PPD-olejem z kakao

SŁODKIE kolor jest stały kolor z oleju z kakao i bez P-fenylenodiamina i -hydroksybenzoesowego.
Daje długotrwałe genialny i intensywne barwy. Włosy błyszczące i jedwabiste włosy jasne kolory. Jest łatwo wymieszać i stosować kremu koloryzującego profesjonalne: brak amoniaku zmniejsza ryzyko alergii układu oddechowego i minimalizuje wrażliwość skóry. Dzięki formule wzbogacony o olej z kakao "SWEET kolor promuje żywienia należy zamontować włókna włosów, sprawiając, że włosy silniejszy" miękkie i błyszczące. Obecność naturalne wyciągi z rumianku hammamelis "ochronne" babki i promuje zmiękczające i nawilżające. Przeciwutleniacz i kojące działanie tych ekstraktów daje ochronę wrażliwych skóry w czasie ekspozycji i promuje nawilżenie włosów dzwonka go. Naturalne ekstrakty z skrzyp brzoza "St John's Wort i Horsechestnut są oczyszczania" elastyczność i naturalny jasność i elastyczność remineralizujące sprzyjające zdrowe włosy.
SŁODKIE kolor jest wynikiem idealną równowagę pomiędzy podstawy klimatyzacji i wysokiej jakości pigmentów z wysokiego stopnia czystości.

odcieniach: zakres obejmuje 42 odcienie dostępne w serii: GOLDEN BEIGE "naturalny" ASH "GOLDEN BROWN" PURPLE "MAHOŃ brązowy/beżowy"KASZTANOWE"zimny"TONALIZZATORI"i śmietanki.

sposób użycia: w niemetalowej miseczce dokładnie wymieszać w stosunku 1:1, SŁODKIE kolor + OXIGOLD utleniające emulsji (100 ml + 100 ml). Nakładać pędzlem na suche, nieumyte włosy. Kwota musi być wystarczająca, aby zapewnić dobre pokrycie białych włosów. Zostawić na 25-35 minut. Spłukać i postępować z szamponem.

opakowanie: 100 ml probówce.

X

privacy