INTERCOIFFURE MONDIAL Paris

CERCO-OFFRO: 1000 Opportunita' & Occasioni

.
2020
Katalog Świat produktów i akcesoriów dla profesjonalnych fryzjerów


polski

Thanks
for your vote 👍

X


BENEXERE
BENEXERE - MUSTER - Estetyka

BENEXERE
MUSTER - Estetyka


nowe doświadczenie piękna

BENEXERE
4 produkty zdolne do szybkiego działania 'delikatna' przyjemne i skuteczne, że wykorzystuje kosmetyczka ale w tym samym czasie może sugerować do samoopieki w domu.

64V-FACE krem BIOSPHERIX 9 x hialuronowy wypełniacz
Anti-Age 'nawilżające działanie wypełniacz'

Szczególnie nadaje się do oczu i ust. Miękkie naturalne krem wzbogacony w kwas hialuronowy cenną niskiej masie cząsteczkowej i innowacyjny opatentowany 'gumowej cząsteczki kwasu hialuronowego pochodzenia biotechnologicznego' do wlewu efekt. Biosfer kwasu hialuronowego 9 x 'z powodu ich niskiej masie cząsteczkowej' zatrzymywania wody i znacznie zwiększenie nawilżenia naskórka jest przenikliwy w zmarszczki i wzrasta do 9 razy ich objętość ' zachęcenie wypełnienie bruzdy skóry i podnoszenie zmarszczki. Produkt posiada ważne zmarszczek i działanie kremu nawilżającego z bezpośrednim percepcji zmysłowej.
opakowanie: 50 ml Krem.

65B FACE CREAM ślimak SZLAM
działanie anty-age 'regeneracji "restrukturyzacji" tensor' działanie nawilżające odżywki

Ten bogaty krem z dotyku i znikomy 'ze względu na wysoką zawartość ślimak szlam jest również 50% ' składa się z kwasu glikolowego elastyny kolagenu i witamin jest alantoina ' '; Zmarszczki żywienie odgrywa regeneracji i oczyszczania tkanek skóry. Daje, skin tone 'elastyczność' miękkość i blask.
opakowanie: 50 ml Krem.

65B SKONCENTROWANE SERUM TWARZY RELAXIS-BOTOLIKE
Anti-Age działanie ujędrniające działanie podnoszenia 'leniwy' zmarszczki

Skutkiem natychmiastowym. Miękki żel na bogate w naturalne składniki aktywne, które działają na temat zapobiegania i redukcji zmarszczek poprzez sprzyjanie relaks naskórka. Leczonym obszarze rozluźnia powracających piękna i harmonii w twarz. Świetne jako podstawowy makijaż. Aby zintensyfikować i przedłużyć efekty leczenia ' mecz Relaxis serwatki krem.
pakiet: serum 30 ml.

66v-RELAXIS FACE CREAM-BOTOLIKE
Anti-Age działanie ujędrniające działanie podnoszenia, spłycanie zmarszczek ' jest

Miękki krem bogaty w naturalne składniki aktywne, które działają na temat zapobiegania i redukcji zmarszczek poprzez promowanie relaks mięśni naskórka. Leczonym obszarze rozluźnia powracających piękna i harmonii w twarz. Natychmiastowe dopasowanie kremowe serum Relaxis-Botolike 66V.
opakowanie: 50 ml Krem.

Related

BENEXERE ZESTAW CELLULIT ŚWIATŁO - MUSTER
BENEXERE - MUSTER
BENEXERE ZESTAW WYPEŁNIACZ - MUSTER
PIĘKNY - MUSTER
LIGHT4YOU - MUSTER
POLARIS - MUSTER
URODA UP - MUSTER
SLIMPRESS - MUSTER
BENEXERE-SKÓRA LICOWA - MUSTER

X

privacy