INTERCOIFFURE MONDIAL Paris

CERCO-OFFRO: 1000 Opportunita' & Occasioni

.
2020
Pasaulio katalogas gaminių ir aksesuarų , skirtų profesionaliems kirpėjams


lietuvos

Thanks
for your vote 👍

X


NAT SPALVA
NAT SPALVA - CALMAR - Plaukų dažai

NAT SPALVA
CALMAR - Plaukų dažai


Tinktūros sudėtyje konkrečių veikliosiomis medžiagomis priežiūros ir grožio plaukų. Be to, pro-vitaminas B5, NAT spalva yra praturtintas kreatino yra kad ji vykdo atstatomuosius ir apsaugos veiksmų, suteikiant jam plaukai atrodo Sveiki ir blizga. Guaro ir turintys didelės galios kondicionierius, o tai padidina minkštumo ir valdomumą plaukų. Keramidų vežančių pigmento įtvirtinimo veiksmų užtikrinti ilgalaikį spalvą ir sveiką ir šviesūs plaukai. Ačiū kad liposomes prasiskverbti giliai "veikliosios spaudai vyksta palaipsniui.

atspalvių: 64 atspalvių gamtos "Pelenų serijos"IRISÈ"GOLD PLATED"INTENSYVUS"AUBURN"RAUDONMEDIS"ROSSI"Intensyvaus"Viduržemio jūros RAUDONOS" ŠALTAS "Smėlio" rudos spalvos gintaro 's SUPERLIFT (CRYSTAL ŠVIESŪS ULTRA BALINANTĮ LOSJONAS gamtos "CHIARISSIMO šviesoje panaikinti spalvų ASH BLOND)" koregavimo priemonės (Raudonojo vario "ASH") mėlyna violetinė.

naudojimo instrukcija: dėvėti tinkamą vienkartines pirštines. Ne metalo taroje sumaišoma 50 ml norimą spalvą + 75 ml OXIGOLD 10-20-30-40 tūrio proc. (santykis 1: 1 "5). Užrakto 30 minučių. Superlift dažai rekomenduojama užrakto greitis 40-45 minutes.

pakuotė: 100 ml mėgintuvėlį.

X

privacy