INTERCOIFFURE MONDIAL Paris

CERCO-OFFRO: 1000 Opportunita' & Occasioni

.
2020
Pasaulio katalogas gaminių ir aksesuarų , skirtų profesionaliems kirpėjams


lietuvos

Thanks
for your vote 👍

X


PER HASTY - stilius ir apdaila
PER HASTY - stilius ir apdaila - ALTER EGO ITALY - Gelis ir apdaila plaukai

PER HASTY - stilius ir apdaila
ALTER EGO ITALY - Gelis ir apdaila plaukai


HASTY PER - stilius ir apdaila

Banner PER HASTY
GLOSS & Sleek
už blizgus ir spalvingi
Remiantis Phytosleek ® BIOPOLYMER ir kanapės. Veiksmų trivalentės anti- garbanos, lyginti ir reguliavimo iš Phytosleek ® yra dėl pažangių polimerų ir katijoninių baltymų sojų pupelių, kurios maitina poveikį ir filmuoti aplink plaukų pluoštas sinergija. Anti- garbanos taip pat veiksmingas esant dideliam drėgnumui. Phytosleek ® suteikia gyvybingumo, sklandžiai ir reguliuoja patalpos sunkiau. Sėjamosios kanapės (Cannabis sativa sėklų aliejus) yra laikomas viena iš labiausiai maistinių aliejų ir visiškai baltymų šaltinis. Jame yra 20 amino rūgščių, įskaitant 9 amino rūgščių. Turtingas vitaminais A, B1, B2, B3, B6, C, D ir E, yra didelis procentas esminių riebiųjų rūgščių, gausu Omega - 6 ir Omega - 3. Jos drėkina ir kondicionavimo savybių, plaukai elastingesni ir lengviau šukuojami. Kiekvienas produktas linija gloss & Sleek žibintai, apsaugo ir tobulina stilių, padeda išsaugoti natūralią jaustis plaukus. Priklauso nuotolio GLOSS ir aptakus :
Shimmer ESMĖ
Spray poliravimo ir minkštėjimo, itin lengvas, neriebus, plaukai tampa blizgantys, minkšti ir kvapni. Filmas formavimo apsaugo nuo drėgmės ir smogas. Purškimo iš maždaug 30 cm atstumo ties stiliaus pabaigos ir po laku.
dėžė: Spray 150 ml

Banner tankinimas ir volumising
formos ir architektūros apimtis

Remiantis Purisilk garbanės skulptorius ir kanapės. Puikus balansas tarp kontrolės ir užtikrinti ežys yra dėl to, kad turtingas botanikos komplekso ir technologijos. Susideda iš natūralių veiksnių katijoninių baltymų Moringa ir fiksuojantį polimero, suteikia jėgų ir struktūrą garbanotas. Purisilk suteikia apimties ir apibrėžiama judėjimą, paliekant plaukų atspalvių ir elastinga. Kiekvienas produktas saugo ir tobulina stiliaus modelis, transformuoja plaukų tekstūrą ir padeda išsaugoti natūralią liesti švelniavilnių gyvūnų plaukų reikia kūno ir garbanotais plaukais, kurios reikalauja trimatį efektą. Tankinimas ir volumising priklauso sritis:
• GRUNTAS TOMAS
VOLUMIZING už švelniavilnių gyvūnų plaukų, tūrio nuo šaknų be sveria žemyn. Ilgus plaukus, poveikio gruntai sukuria puikų pagrindą, kuriuo būtų taikyti kitas stilius, didinant trukmę bei poveikį plaukams.
Konteineris:. 150 ml purškalas
• VOLUXIOUS Lakas
Storinančius plaukų lakas greitai džiūstantis, lengva pašalinti su paprasta šepečiu. Laikydami šviesą, suteikia maksimalų blizgesį neapsunkinti.
dėžė: Spray 150 ml

Banner CREATE & Texturise
atkaklus ir raižyti plaukai

Remiantis kanapės (Cannabis sativa sėklų aliejus), laikomas vienu iš labiausiai maistinių aliejų ir visiškai baltymų šaltinis. Jame yra 20 amino rūgščių, įskaitant 9 amino rūgščių. Turtingas vitaminais A, B1, B2, B3, B6, C, D ir E, yra didelis procentas esminių riebiųjų rūgščių, gausu Omega - 6 ir Omega - 3. Drėkina ir kondicionavimo savybių, kurios daro plaukai elastingesni ir lengviau šukuojami. Kiekvienas produktas apsaugo, modelį, sculpts ir tobulina stilių, tekinimo kiekvieną kryptį kūrybinių sprendimų. Sukurti & Texturise priklauso sritis:
• OCEAN MIST
Tekstūrą purškimo paplūdimys poveikis pagrindu mineralų ir jūros dumblių ekstrakto Havajai už išvaizdą su minkštais bangos, seksualus ir šiek tiek netvarkingas.
dėžė: Spray 150 ml

X

privacy