INTERCOIFFURE MONDIAL Paris

CERCO-OFFRO: 1000 Opportunita' & Occasioni

.
2020
World katalog produktů a příslušenství pro profesionální kadeřníky


československý

Thanks
for your vote 👍

X


ghd ECLIPSE ®
ghd ECLIPSE ® - GHD - Vlasy Žehličky

ghd ECLIPSE ®
GHD - Vlasy Žehličky


Nová kulma pro novou éru

ghd ECLIPSE ® jenový a inovativní styler ghd. Schopni rychle a snadno zkrotit jakýkoli typ vlasů, ghd ZATMĚNÍ ® revoluci na vlasy styling obtížnější. Prostřednictvím nové technologie patentované tri - Zone ™ - vyvinutý výhradně výzkumníky GHD ohlašovat novou éru styl - ghd ECLIPSE ® je schopen proměnit vaše vlasy složitější, jako jsou ty, velmi vlnité, kudrnaté nebo afro. Také se mu podařilo ve stylu velkých částí, takže je mnohem rychlejší styling vlasů.

nová ghd ECLIPSE ® využívá rychlé teplo, které pochází z dokonale tvarovaných nožů, získat co nejlepší výsledek, kdy bylo dosaženo v co nejkratší době. Nový tri - zóna 6 ™ využívá inteligentní senzory (tři na každé ostří), aby se zabránilo ztrátám tepla při stylingu a udržuje konstantní teplotu na 185 ° C, ideální teplota pro dosažení nejlepších výsledků.

Specifikace:
• technologie nové generace. Unikátní a patentovaná technologie používá šest trizone ™ inteligentní senzory (tři ostří), aby se zabránilo ztrátám tepla při stylingu a udržet konstantní teplotu v každém průchodu.
• A teplo efektivněji. Teplota 185 ° C se udržuje konstantní po celou dobu trvání stylingu. To jeideální teplota pro styling vlasů a získat ty nejlepší výsledky.
• Styling v jednom průchodu. Překvapivé výsledky z prvního průchodu.
• Pásy přesnost ultra - tenké. Chcete-li přenést více tepla na vlasy, lepší účinnost a dokonalý design.
• Tělo chladnější na dotek. Aerogel izolace pro pohodlnější uchopení.

Related

GHD GOLD SERIES - GHD
NOCTURNE KOLEKCE LIMITOVANÁ EDICE - GHD

X

privacy