INTERCOIFFURE MONDIAL Paris

CERCO-OFFRO: 1000 Opportunita' & Occasioni

.
2020
World katalog produktů a příslušenství pro profesionální kadeřníky


československý

Thanks
for your vote 👍

X


COLOR.ID
COLOR.ID - WELLA PROFESSIONALS - Speciální produkty pro vlasy

COLOR.ID
WELLA PROFESSIONALS - Speciální produkty pro vlasy


oddělit různé odstíny barev

COLOR.ID jerevoluční produkt, který pouze přidá do barvy a Koleston PERFECT světlé barvy, působí jako flexibilní bariéry, oddělující a chrání různé barevné odstíny použité ke kadeřníkovi pro výsledek před účinky multi- barevné neuvěřitelně přírodní a světlé. Malé množství COLOR.ID s InvisiDivider technologie přidán do barvy a Koleston SVĚTLA COLOR Wella vytváří pole, jedinečný svého druhu, který působí jako flexibilní bariéry, oddělující a drží různé části barvy vlasů a vyhnout se případné změny tón kvůli šmouhy a pruhy barevného překrytí.

způsob použití : pro použití pouze s Koleston PERFECT, perfektní barva světla nebo Welloxon v poměru Welloxon Perfect Color + + přísady COLOR.ID :
• 10:10:01 základní odstín pro Koleston Perfect a Oživit barvu ;
• 10:20:02 odstíny Koleston Perfect Special Blonde.
Naneste barvu na suché vlasy s špachtlí a formovat jej ručně v žádném případě, tvaru nebo směru, aby se dosáhlo barevný efekt MultiTone navržen jedinečným způsobem, bez použití filmu nebo jiné oddělovače. COLOR.ID mohou být použity k mizet barvy harmonicky vedle sebe, v tomto případě použít barvu pouze na oblast kořenů, a pak použít jinou barvu na střední délky zajišťující, že neexistuje žádný prostor mezi dvěma barvami, a / nebo použít barvy vedle sebe, od jedné barvy na provazce / části, pak další barvy na zámku / úzké části. Tvar a položit prameny / části dle libosti po dobu vývoje. Čas potřebný pro vývoj v návodu k obsluze jako obvykle, nebo pro Koleston PERFECT světlé barvy, s nebo bez tepla.
box :. 95 ml lahvička

Related

Wella Professionals CARE LINE SLUŽBA - WELLA PROFESSIONALS
LUXE OIL SYSTEM PROFESSIONAL - WELLA PROFESSIONALS
INVIGO: BRILLIANCE BOOSTER - WELLA PROFESSIONALS

X

privacy