INTERCOIFFURE MONDIAL Paris

CERCO-OFFRO: 1000 Opportunita' & Occasioni

.
2020
World katalog produktů a příslušenství pro profesionální kadeřníky


československý

Thanks
for your vote 👍

X


ZNEVÝHODNĚNÍ NAVÍC OBJEM
ZNEVÝHODNĚNÍ NAVÍC OBJEM - NHP - Léčba - Péče o vlasy

ZNEVÝHODNĚNÍ NAVÍC OBJEM
NHP - Léčba - Péče o vlasy


VOLUMIZING SHAMPOO
bez parabenů bohyně SLES, a barviva pro vlasy jemné a slabé

Čistí účinně působí proti tendenci jemných vlasů se tuku a rychle těžký a poskytuje dlouhotrvající objem od kořínků ke konečkům. Obohacené o organické bambusovým extraktem a Fitoceramidi , restrukturalizovat a posílit vlákno zevnitř , zanechává vlasy hebké a full-tělo, rezistentní. Poskytuje pružnost a ovladatelnost , bojuje elektrostatické a dává mu zdravé a světlé.
balení: skleněných lahví z 250 a 1000 ml.

VOLUMIZING MASKA
paraben parafinů a barviva pro jemné vlasy bez tón

Lehká maska je snadno vypláchnout. Organické bambusový extrakt je bohatý na amino kyselin vitamíny a nerostné suroviny vyživuje bez zatěžování vlasy, plnější a full-tělo; Fitoceramidi ze slunečnice zvýšit soudržnost mezi kůžičky, zlepšuje pružnost a odolnost vlasového vlákna. Více objemné vlasy je nadýchané a energické , koupit více lesku a stylu.
balení: láhev 250 ml a 1000 ml sklenice.

VOLUMIZING PĚNOU
Žádný alkohol , rozpouštědlo a parabenů pro řídké vlasy a bez tón

Lehká pěna z organických bambusovým extraktem a Fitoceramidi k zesílení hlasitosti a konzistence a elánem. Klíčové spojence v kadeřnictví pro , dává trvalou podporu a tvaru účesu, leaving vlasy jemné a lesklé , . Je stonek s mírným revitalizující film, který zabraňuje dehydrataci a chrání vlasy před tepelné a mechanické namáhání a vnějším atmosférickým vlivům.
balení: láhev s nálevkou 300 ml.

X

privacy