INTERCOIFFURE MONDIAL Paris

CERCO-OFFRO: 1000 Opportunita' & Occasioni

.
2020
World katalog produktů a příslušenství pro profesionální kadeřníky


československý

Thanks
for your vote 👍

X


TOP CARE COLOR SAVE
TOP CARE COLOR SAVE - LISAP - Léčba - Péče o vlasy

Rate this product:


0 click

TOP CARE COLOR SAVE
LISAP - Léčba - Péče o vlasy


TOP CARE COLOR SAVE jezákladní řada doplňkových produktů ke zvýšení barevného služby. Jedná se o unikátní systém, navržený speciálně pro léčbu obarvit vlasy a zvýrazní vlasy, aby ji udrželi při pohledu zdravé, měkké, hedvábné díky aktivním komplexem látek.

FÁZE 1 : PRE STAIN SKIN COLOR
Zabraňuje a zabraňuje tvorbě skvrn na kůži barvení. To využívá snadno. Je toochranný krém na speciální preventivní a ochranné působení na pokožku.
box : 150 ml tube.

FÁZE 2 : POST vyvážení barev
Koupelna vyvažování kapilární kyselina dopocolore pH, zobrazí ihned po barvení. Jeho čistící akce je mírné. Odstraňte skvrny z alkalických zbytků z pokožky hlavy a vlasů. To posiluje a doplňuje kosmetické akce, chrání barvu služby. Obsahuje Heliogenol (extrahované ze slunečnicových semen), Aminocare komplex a vitamín / silikonový komplex. Respektuje pH pokožky.
box : 1000 ml lahvička.

FÁZE 3 : PH Balancer POST COLOR
Je nezbytné, ošetření po barvení, bělení a zvýraznění. Obsahuje Heliogenol (extrahované ze slunečnicových semen), Aminocare komplex a vitamín / silikonový komplex. Zpráva okamžitě (během jedné minuty),pH vlasů na její přirozené fyziologické hodnoty (5-6). Přirozeně hydratuje pokožku a vlasy. Normalizuje a chrání vlasy pokožku biologicky.
box :. láhve 250 a 1000 ml

FÁZE 4 : Úvahy OCHRANNÝ SPRAY
Chrání vlasy tím, že vytvoří ochrannou bariéru, která chrání vlákno před vnějšími vlivy. Inovativní micropolimero zalomí vlasy v mikrosítko, který vyhlazuje pokožku a opravy, které umožňujívlasy odrážet přirozené a umělé světlo. Zvyšuje odrazivost vlasy barvené optimalizací soudržnosti váhy vlasového kutikulu.
balení :. láhev Čerpadlo 250ml

C1 : Koupelna barvené vlasy Vyživující
Inovativní receptura s drhnutí akční antioxidant, s Aminocare Complex, pšeničný protein, Heliogenol, Vitamin Silicon komplex s hydratačními a anti- stárnutí, čistí všechny typy vlasů, barevné, odbarvené a zpracované, revitalizační oslnění a udržují trvanlivost barvy.
box :. láhve 250 a 1000 ml

T2 : ochranná maska ​​barvené vlasy
S Aminocare Complex, Heliogenol, Vitamin Silicon komplex jeinovativní vzorec, který chrání barvené vlasy. Barva vydrží déle a vlasy vlákno je odolnější vůči opakovaném praní. Obsahuje aktivní složky, které činí vaše vlasy hladší, chráněny a odolný vůči povětrnostním vlivům.
box : 250 ml jar .

Related

EASY BUILD REKONSTRUKCE - LISAP
KERAPLANT LÉČENÍ - LISAP
LISAP FASHION SPA - LISAP
Neutrol : Cheap & CHIC BY LISAP - LISAP
COLOR CARE TOP - LISAP
TOP CARE OPRAVY - LISAP
TOP CARE THERAPY - Lupy - LISAP
TOP CARE THERAPY - Sebum - LISAP
TOP CARE THERAPY FALL - LISAP
LISAP FASHION SPA SUN - LISAP
KERAPLANT FALL - LISAP
LISAP X FAKTOR - LISAP

X

privacy