INTERCOIFFURE MONDIAL Paris

CERCO-OFFRO: 1000 Opportunita' & Occasioni

.
2020
World katalog produktů a příslušenství pro profesionální kadeřníky


československý

Thanks
for your vote 👍

X


MIRACL TERAPIE - ZKLIDŇUJÍCÍ OLEJ ŠAMPON
MIRACL TERAPIE - ZKLIDŇUJÍCÍ OLEJ ŠAMPON - HALONIS - Léčba - Péče o vlasy

MIRACL TERAPIE - ZKLIDŇUJÍCÍ OLEJ ŠAMPON
HALONIS - Léčba - Péče o vlasy


DERMOLENITIVO-ŠAMPON ropy fyziologické pH
Pro citlivou pokožku a dermatitida problémy je také ideální pro děti. -Šampon ropa je fyziologické pH, formulovány s čisticí látky odvozené od kokosový olej je nesmírně citlivé, non agresivní a s velmi nízkým dopadem na kůži. Bohaté na uklidňující účinné látky a dermocalmanti "obsahuje Cocoil alkylimidazolinových skupinu" jehož nízké podráždění a jehož vysoké ochranné opatření jsou způsobeny chemickou strukturu skupiny alkylimidazolinových, která je schopna vytvořit jakýsi ochranný nesoucí dermální vlasy. Kombinace jemné základny s konkrétní účinné složky smíchejte dermolenitivi, je produkt ideální pro čištění vlasů po chemické ošetření, které mohou pokožku dráždit a citlivou pokožku obecně; také velký jako časté používání a jemné.
Aktivní látky: extrakt z měsíčku zklidňující a zvláčňující akce; Island lišejník extrahovat pro čistící a změkčující bohaté na, sliz na uklidňující; Glycerin a hydratační faktor NMF2 již v kůži; Alantoin a alfa-Bisabolol konkrétní účinné složky proti zarudnutí a dermolenitiva akce.
balení: 250 ml láhev.

FLUIDO DERMO UKLIDŇUJÍCÍ
Zklidňující a hydratační tekutina je indikována v případě suché kůže, citlivé a zrudl. Použití čisté přímo skalp léčby, může také sloužit k zapadnout. Aktiva obsahuje patří výživné anti-oxidant a změkčování lesk '.
balení: lahvička s kapátkem ze 100 ml.

Related

MIRACL TERAPIE - ENERGIZUJÍCÍ SYSTÉM - HALONIS
MIRACOIL - HALONIS
MIRACL TERAPIE - HALONIS
REBUILDER EVOLUCE - HALONIS

X

privacy