INTERCOIFFURE MONDIAL Paris

CERCO-OFFRO: 1000 Opportunita' & Occasioni

.
2020
World katalog produktů a příslušenství pro profesionální kadeřníky


československý

Thanks
for your vote 👍

X


B.TREND
B.TREND - HALONIS - Kadeřnické doplňky

B.TREND
HALONIS - Kadeřnické doplňky


SEMI-PERMANENTNÍ GELY ANGLIČTINA DLOUHO TRVAJÍCÍ

Chcete lazura, která bude trvat déle? Zvolte B. TREND. Myslete na barvy jak šaty je příslušenství ke splnění vaší touhu po změně praktickým a rychlým způsobem , v aplikaci na přírodní nehty a přestavěn. Vysušuje v sekundách a odstranit rozpouštědlo nebo odstraňovač. B. TREND je řešením pro každou ženu. Obrovský výběr barev je k dispozici v 5 ml formát formát 14 ml.

PÉČE O NEHTY
Namočit off

SEMI-PERMANENTNÍ LAK APLIKACE:
Zatlačte kůžičku a uvolnění horní části nehtu. Dává tvar na nehty, aby byly všechny stejné. Otupení nehty 100/180 cihlou aby to porézní a spolverarle s kartáčem. Naneste tenkou vrstvu Primer B-TREND a nechte ho odpařit. Naneste tenkou vrstvu gelu založené nadace BTREND s keratinem a katalyzují v 2 minuty UV lampa nebo LED lampa po dobu 60 sekund. Naneste tenkou vrstvu gelu polské B-TREND a katalyzují v UV lampě 2-3 minuty, nebo v LED lampa po dobu 60 sekund. Opakujte s druhou vrstvu lak a Gel lampa. Těsnění použitím tenkou vrstvu pečetidlo lesku Fixer B-TREND a katalyzují v UV lampě 2-3 minuty, nebo v LED lampa po dobu 60 sekund. Odstraňte zbytky gelu z nehtu pomocí čisticího prostředku čistící B-TREND.
ODSTRANĚNÍ SKLOVINY:
Použití souboru je 180zrno broušení jemně lesklý tmel Fixer. B-TREND. Tampón nebo pad namočené v solventní odstraňovač B-TREND, použijte ji po hřebík. Obalí nehty s hliníkovou fólií a počkejte 10 minut. Odstraňte hliníkovou fólií a jemně odstraňte s holí nebo tlačit kůže měkčené smalt.
balení: -5 ml a PRIMER 15 ml.
-Nadace s keratinem 14 5 ml a ml.
-LESK Fixer 5 ml a 15 ml.
-ČISTÍCÍ 125 ml.
-ODSTRAŇOVAČE 125 ml a 250 ml.
-RUKA Měsíčkový krém 30 ml.
-LED svítilna B-TREND.

Related

X

privacy