INTERCOIFFURE MONDIAL Paris

CERCO-OFFRO: 1000 Opportunita' & Occasioni

.
2020
World katalog produktů a příslušenství pro profesionální kadeřníky


československý

Thanks
for your vote 👍

X


FINISH LINE GEL &
FINISH LINE GEL & - EMMEDICIOTTO - Gel a úprava vlasů

FINISH LINE GEL &
EMMEDICIOTTO - Gel a úprava vlasů


LINEA GEL ​​& FINISH

10 MEDIUM - HOLD MOUSSE
pěna multifunkční
Mousse klimatizace střední upevnění, měkká a kompaktní pro pevné pružné a trvanlivé. To vám umožní dosáhnout vynikajících výsledků s jakýmkoliv typem účesu. Chrání vlasovou strukturu před nepřízní počasí. Pro všechny typy vlasů. Skvělá vůně hruška - meloun. Láhev 250 ml.

12. hustou srstí GEL
Gel se dá sílu a osvěžení pro vaše vlasy bez mazání. Ideální pro tenké vlasy a zpracuje. Obsahuje mořské stopové prvky. Jar na 50 ml.

17 PŘÍRODNÍ FORMA
Perfektní podporu, která hydratuje a dodává lesk na vlasy kudrnaté a přirozené, odstranění krepatění bez vážení dolů. Extrakt oranžové a rýže protein chrání je po celý den. 150 ml trubice.

SHINE DROPS 04
Lesklý dává flexibilitu na vlasy nudné a dehydratovaných, pomáhá jim znovu získatzdravý a světlé. Kapky silikonu, že opravit roztřepené konečky. Skleněná lahvička o obsahu 50 ml.

03 BRIGHT SHINE SPRAY
Perfektní souhra prvků leštění je propuštěn, abyvlasy lesklé bez zatížení ji dolů. Skleněná láhev 100 ml.

05 SHINE BRIGHT MODELOVÁNÍ
Mast tvarování, leštění pro všechny typy vlasů. Vzhledem k tomu, definovat styl bez vážení dolů. Nezanechává žádné zbytky. Jar na 50 ml.

06 MODELOVÁNÍ HOLD
Modelování krém médií vhodné pro utěsnění všech aktuálních módních účesů. Darování a podporovat tělo na vlasy bez vážení dolů, což je světlé, s rouškou ochrany. Nezanechává žádné zbytky. Jar na 50 ml.

02 VYHLAZOVACÍ MILK
Je tosprej, který vytváří vyhlazení jemné a neviditelné ochranu vlasů eliminuje kadeř. Olej na bázi rýže, mléka a bambusu hydratuje vlasy dává jemnost a jas. 125 ml láhev.

bez oplachování CONDITIONER 11
Modelování no- máchání kondicionér, dává vlasy měkké, hydratované a pomáhá podporovat styl. Derivát z hedvábí aextrakt z červeného máku hrát restrukturalizaci. Delikátní vůně meruněk. 150 ml trubice.

16 Volumizing TOUCH
Volumizing sprej pro všechny typy vlasů, pomáhá k posílení těla a strukturu vlasů. Formule obohacená pšeničný protein a směs zvlhčujících pravomocí a fixační. 125 ml láhev.

10 EXTRA-HOLD MOUSSE
Mousse klimatizace pro extra zipem, měkký a kompaktní pro další držení a dlouho trvající. Výborné výsledky pro jakýkoli typ účesu. Panthenol chrání vlasovou strukturu před nepřízní počasí. Láhev 250 ml.

MATT EXTRA 21
Nový oddělit a vytvarovat těsto, které pomáhají vytvořit moderní vzhled a navíc : textury, pohyb a definice. Jar na 50 ml.

sprej na vlasy 18
Laky na vlasy silné, přirozené, s vysokou výtěžností pro každodenní použití. Odpařuje okamžitě, nezanechává zbytky. Vhodné pro všechny typy vlasů, mohou být odstraněny s několika tahy štětcem. Neobsahuje CFC.Bombole 400ml.

18 HAIR SPRAY EXTRA STRONG
Hair Spray Extra silné, přírodní, s vysokým výnosem pro každodenní použití. Bez vážení dolů na vlasy, zajišťuje konzistentní těsnění. Vypařuje
okamžitě, nezanechává žádné zbytky. Vhodné pro všechny typy vlasů, mohou být odstraněny s několika tahy štětcem. Neobsahuje CFC. Láhve 400 ml.

18 LIQUID HAIR SPRAY - EKOLOGICKÉ
Hairspray, který dává upevnění rozhodla zvýšit objem účesu. Ideální pro utěsnění a dát ovládání na vlasy. To nezanechává zbytky a dává výjimečný lesk. Obsahuje UVB ochranu proti slunečnímu záření. Extrakt ze slunečnicových semen chrání a opravuje vlasy z agrese UV záření a má anti- volné radikály. Láhev 250 ml.

19 STRONG GUM
Pryžový gel silnou pozici a jasu, obsahují ochranu proti slunečnímu záření. Model a zvyšuje hlasitost, splňujenejnáročnější potřebných formulářů a vznešenější. Rychle schne, není mastný a nezanechává zbytky. Unisex produkt. Tube 125 ml.

X

privacy