INTERCOIFFURE MONDIAL Paris

CERCO-OFFRO: 1000 Opportunita' & Occasioni

.
2020
World katalog produktů a příslušenství pro profesionální kadeřníky


československý

Thanks
for your vote 👍

X


BENEXERE
BENEXERE - MUSTER - Estetika

BENEXERE
MUSTER - Estetika


nová zkušenost krásy

BENEXERE
4 produkty schopné rychlé jednání "delikátní" příjemné a efektivní že kosmetička používá but ve stejnou dobu může navrhnout pro sebeobsluhu doma.

64V-FACE CREAM BIOSPHERIX 9 x hyaluronové výplně
Anti-Age 'hydratační akce výplň"

Vhodné zejména pro oči a rty. Měkké přírodní krém obohacený drahocenné nízkomolekulární kyselina hyaluronová a inovativní patentované "překřížené molekuly kyseliny hyaluronové biotechnologických původu" do plnicího účinku. Biosféry kyseliny hyaluronové 9 x "kvůli jejich nízké molekulární hmotnosti" zadržování vody a výrazně zvýšení epidermální hydrataci vnikli do vrásek a zvyšuje jejich objem 9 x ' podporovat plnění kožní rýhy a zvyšování vrásky. Výrobek má důležité proti vráskám a hydratační účinek s bezprostřední smyslové vnímání.
balení: 50 ml smetany.

65V-the FACE CREAM šnečí sliz
Anti-Age akce "regenerace"restrukturalizace"tenzor" výživná hydratační účinek

Tento bohatý krém s měkkou texturou a mizící "vzhledem k vysokému obsahu šnečí sliz je dobře 50 %" sestává z kolagenu elastin glycolic kyseliny a vitamíny je allantoin, ' "; Proti vráskám "krmení" hraje regeneraci a čištění kožní tkáně. Poskytuje kůži tón "pružnosti" měkkost a lesk.
balení: 50 ml smetany.

65V KONCENTROVANÉ SÉRUM TVÁŘ RELAXIS-BOTOLIKE
Anti-Age akce zpevnění zvedání "líný" vrásky

S okamžitou platností. Měkké gelové jsou bohaté na přírodní aktivní látky, které působí na prevenci a redukci vrásek tím, že zvýhodňují relaxační epidermis. Ošetřenou pokožku uvolňuje vracejícího krásu a harmonii do tváře. Ideální jako základní make-up. Chcete-li zvýšit a prodloužit účinky léčby "odpovídají Relaxis syrovátkové smetany.
balíček: sérum 30 ml.

66v RELAXIS FACE CREAM-BOTOLIKE
Anti-Age akce zpevnění zvedání, vyhlazování vrásek "je

Jemný krém bohatý na přírodní aktivní látky, které působí na prevenci a redukci vrásek podporou epidermální svalstva. Ošetřenou pokožku uvolňuje vracejícího krásu a harmonii do tváře. Pro bezprostřední sladění krémové sérum Relaxis-Botolike 66V.
balení: 50 ml smetany.

Related

BENEXERE KIT LEHKÁ CELULITIDA - MUSTER
BENEXERE - MUSTER
PLNÍCÍ SADA BENEXERE - MUSTER
Krásné - MUSTER
LIGHT4YOU - MUSTER
POLARIS - MUSTER
KRÁSA UP - MUSTER
SLIMPRESS - MUSTER
BENEXERE-KOŽENÁ - MUSTER

X

privacy