elenco Aziende - HOME PAGE -

Фінішу ларі &
< EMMEDICIOTTO BACK

Гель і обробка волосся - EMMEDICIOTTO


Фінішу ларі &
LINEA ларі & ОБЛАШТУВАННЯ


offer/price
The best on the market / Il meglio del mercato
from the factory

Фінішу ларі &
LINEA ларі & ОБЛАШТУВАННЯ

10 СЕРЕДНЯ - ТРИМАТИ MOUSSE
мус багатофункціональний
Мус кондиціонування середнього кріплення, м'який і компактний для жорсткої пружною і довговічні. Вона дозволяє добитися відмінних результатів з будь-яким типом зачіски. Він захищає структуру волосся від елементів. Для всіх типів волосся. Великий дух груша - диня. Пляшка 250 мл.

12 густого волосся ларі
Гель дати силу і освіжитися до вашого волосся без мастила. Ідеально підходить для тонкого волосся та лікування. Він містить елементи морських трас. Баночка 50 мл.

17 природна форма
Відмінна підтримка, що зволожує і додає блиск на волосся та природних, видаляючи завивають, що не обтяжуючи його. Екстракт апельсина і рисовий білок захистити їх протягом дня. 150 мл тюбик.

БЛИСК КАПЛИ 04
Глянцевий даючи гнучкість волоссю тупий і збезводненої, допомагаючи їм знайти здоровий і яскравий. Краплі силікону, які відновлюють посічені кінчики. Скляна пляшка 50 мл.

03 яскравий блиск спрей
Ідеальне взаємодію елементів полірування звільняється, щоб дати волоссю блискучий, не утяжеляя їх. Скляна пляшка 100 мл.

05 сяяти МОДЕЛЮВАННЯ
Мазь шейпінг, полірування для всіх типів волосся. Враховуючи визначити стиль, не утяжеляя їх. Це не залишає слідів. Баночка 50 мл.

06 МОДЕЛЮВАННЯ ТРИМАТИ
Моделювання крем ЗМІ підходящої для ущільнення всіх поточних зачіски модні. Підтримати і підтримує тіло на волосся, не обтяжуючи їх, що робить їх яскравий з вуаллю захисту. Це не залишає слідів. Баночка 50 мл.

02 SMOOTHING МОЛОКО
Це спрей, який створює згладжування штраф і невидимий захист волосся, усуваючи завивають. Нафта на основі рисового молока і бамбука зволожує волосся, даючи м'якість і яскравість. 125 мл флакон.

NO - ПОЛОСКАННЯ КОНДИЦІОНЕР 11
Моделювання немає ополіскування кондиціонер, робить волосся м'якими, зволоженою і допомагає підтримувати стиль. Похідна шовку і екстракт червоного маку грати реструктуризації. Ніжний абрикос аромат. 150 мл тюбик.

16 Volumizing сенсорний
Обсягу спрей для всіх типів волосся, він допомагає підвищити тіло і структуру волосся. Формула збагачена пшеничний протеїн і суміш зволожуючих повноважень і фіксаторів. 125 мл флакон.

10 EXTRA-HOLD MOUSSE
Мус кондиціонер для додаткового кріплення, м'якою і компактний для додаткового утримання і довговічні. Відмінні результати будь-який тип зачіски. Пантенол захищає структуру волосся від елементів. Пляшка 250 мл.

Метт ЕКСТРА 21
Новий відокремити і ліпити тісто, яке допомагає створити сучасний вигляд і додатковий : текстура, рух і визначення. Баночка 50 мл.

Лак для волосся 18
Лак для волосся сильної, природний, високоприбуткові для щоденного використання. Випаровується миттєво, не залишаючи слідів. Підходить для всіх типів волосся, можуть бути усунені за допомогою декількох мазків. Він не містить CFC.Bombole 400 мл.

18 Лак для волосся EXTRA STRONG
Лак для волосся екстра сильний, природний, високоприбуткові для щоденного використання. Без обтяжує волосся, забезпечує послідовну друк. Випаровується
миттєво, не залишає слідів. Підходить для всіх типів волосся, можуть бути усунені за допомогою декількох мазків. Не містить ХФУ. Пляшки 400 мл.

18 РІДИНИ Лак для волосся - ЕКОЛОГІЧНА
Лак для волосся, що дає фіксацію вирішив підвищення гучності зачіску. Ідеально підходить для герметизації і передати управління на волосся. Це не залишає слідів і дає винятковий блиск. Містить UVB сонцезахисні. Екстракт насіння соняшнику захищає і ремонт волосся від агресії ультрафіолетових променів і має протизапальну вільні радикали. Пляшка 250 мл.

19 СИЛЬНА ГУМ
Гумова гель сильної фіксації і яскравість, містять сонцезахисні фільтри. Модель і підвищує гучність, відповідає самим вимогливим необхідних форм і більш піднесене. Швидко сохне, не жирний і не залишає слідів. Чоловіча продукт. Трубка 125 мл.

itenesfrdeptruarhybebgcazhcsdaeletfafigaglhihrhuidiwjakoltlvmkmsmtnlnoplroskslsqsvthtltrukvi
contact us
Contattaci Subito
Newsletter
Gossip e News
Beauty Bazar
GLOBENews
E-commerce
Globelife TV - Internet television
Hairfashion Gallery
Beauty News
Hair cafe
Marketing
Hair Collection
 
privacy policy