elenco Aziende - HOME PAGE -

LINE CARE JOC Styling
< BAREX BACK

Xhel dhe të përfundojë flokët - BAREX


LINE CARE JOC STYLING
Linea Styling JOC CARE
   +39 0331 1706328
Download PDF

           Produkt parë Visits: 69751 herë

offer/price
The best on the market / Il meglio del mercato
from the factory

LINE CARE JOC Styling
Linea Styling JOC CARE
Tags linjë të plotë të styling dhe mbarimit të kujdesit të flokëve që kombinon aftësi për të përcaktuar, formë, gdhend dhe rregulloje çdo lloj hairstyle. Linja përbëhet nga produkte jashtëzakonisht të gjithanshëm të pasuruar me përbërës aktivë që i japin mbrojtje, vëllimit dhe të mbajë.

Tags SPRAY fiksimin STRONG
Llak për përdorim profesional fikse styling sigurimin e vëllimit dhe ngushtësi e dëshiruar. Kjo i jep mbështetje të natyrshme rrudhë eliminuar flokë kaçurrela e flokëve shkaktuar nga lagështia. Përbërësit kryesore aktiv : Panthenol : ruan lagështi parandalon thatësi dhe brishtësinë e flokëve. Filter U.V. :. Veprim mbrojtëse
paketimit : shishe 500 ml

Tags Styling Mus - mbajë natyrore dhe vëllimi - vëllimi dhe kala
Fikse dhe i jep volum tëhairstyle duke i dhënë të mbajë të jashtëzakonshme elastike dhe eliminimin e akuza elektrostatike. Donate dhe të mbështetur trupin për flokët pa e peshon atë poshtë, duke i bërë ata të ndritshme dhe mbuluar ato me një film mbrojtëse. Jo- ngjitet dhe nuk lë mbetje.
Mbajë natyrore dhe vëllimi është ideale për tharje të lira. Kala dhe vëllimi është ideale për hairstyles më kreative dhe të përpunuar. Përbërësit kryesore aktiv : polimere kondicionuar :. Japin substancë, trupit dhe vëllim për flokët pa e peshon atë
paketimit : shishe 350 ml

Tags Shine MIRROR llak çastit
Lustrim llak trajtimin veprim, për të marrë flokët dhe mëndafshi të ndritshme në të prekur. Ajo rrit reflektimin e flokëve dhe forcon madhështi të produkteve fiksim. Ideal për flokët e shurdhër dhe pa jetë. Nuk lart. Përbërësit kryesore aktiv : komplekse perime (Sandalwood, Philodendron, elb) :. Hidratues, brightening dhe tonik
paketimit : shishe 300 ml

itenesfrdeptruarhybebgcazhcsdaeletfafigaglhihrhuidiwjakoltlvmkmsmtnlnoplroskslsqsvthtltrukvi
contact us
Contattaci Subito
Newsletter
Gossip e News
Beauty Bazar
GLOBENews
E-commerce
Globelife TV - Internet television
Hairfashion Gallery
Beauty News
Hair cafe
Marketing
Hair Collection
 
privacy policy