elenco Aziende - HOME PAGE -

ngrohta SPA
< ALFAPARF BACK

Trajtimit - kujdes flokët - ALFAPARF


NGROHTA SPA
ngrohta SPA
   +39 0331 1706328
Download PDF

           Produkt parë Visits: 94995 herë

offer/price
The best on the market / Il meglio del mercato
from the factory

ngrohta SPA
ngrohta SPA
kokës

theksoi dhe dobësuar me bazë uji banjë e Chianciano Terme. Një linjë e re për sallën ritual i quajtur Kneipp, i cili ndryshon ndërmjet momentet e fazave të ngrohtë dhe të ftohtë për të nxitur mikro- qarkullimin dhe kapilarët sipërfaqësore dhe forcuar mbrojtjet e lëkurës.

Tags: Ai përbëhet nga :

shampo
kuti :. tub

hidratues TRAJTIMI Leave-in
kuti :. shishe spray

PACK shërimit
kuti : kuti .

Kompani

BRAND
PRODUCTS
&
ACCESSORIES
for HAIRSTYLISTS
itenesfrdeptruarhybebgcazhcsdaeletfafigaglhihrhuidiwjakoltlvmkmsmtnlnoplroskslsqsvthtltrukvi
contact us
Contattaci Subito
Newsletter
Gossip e News
Beauty Bazar
GLOBENews
E-commerce
Globelife TV - Internet television
Hairfashion Gallery
Beauty News
Hair cafe
Marketing
Hair Collection
 
privacy policy