elenco Aziende - HOME PAGE -

Tabu COLOR - CLEAR
< SENSUS BACK

Ton në Ton - flokeve - SENSUS


TABU COLOR - CLEAR
delikatesë të madhe
   +39 0331 1706328
Download PDF

           Produkt parë Visits: 43644 herë

offer/price
The best on the market / Il meglio del mercato
from the factory

Tabu COLOR - CLEAR
delikatesë të madhe

përzier me të gjitha nuancat dhe, attenuatesrefleks për ngjyrat pastel dhe, duke lejuar customization për të matur ngjyrën. Këmbëngulja e rezultatit do të jetë ndryshueshme në varësi të strukturës së flokëve dhe tonin ngjyra e aplikuar. Tabu COLOR CLEAR, përdoret individualisht, jep shkëlqimin dhe expressiveness në flokë natyrore dhe ngjyrë, që janë të ndritshëm me efekt shkëlqim.

Paketa: 150 shishe ml .

itenesfrdeptruarhybebgcazhcsdaeletfafigaglhihrhuidiwjakoltlvmkmsmtnlnoplroskslsqsvthtltrukvi
contact us
Contattaci Subito
Newsletter
Gossip e News
Beauty Bazar
GLOBENews
E-commerce
Globelife TV - Internet television
Hairfashion Gallery
Beauty News
Hair cafe
Marketing
Hair Collection
 
privacy policy