elenco Aziende - HOME PAGE -

Produkte të veçanta për flokët EMMEDICIOTTO

  16 Volumizing TOUCH

  Tags: është një llak për volum të dizajnuara për të gjitha llojet e flokëve, me funksionin e amplifying trupin dhe strukturën e flokëve. Në sajë të formulës së saj të pasuruar me Prote ...
  3 - ilaç

  Tags: Ai punon në të gjitha llojet e flokëve që kanë një strukturë të dëmtuar, të dobët dhe të shurdhër. Ajo punon si brenda dhe jashtë e flokëve, për të ndryshuar dhe për të dhën ...
  LINE CARE TRUPI

  SWEET MAGNOLIA - shkumë dush Lule e Magnolia, një nga pemët më të vjetra në botë, përmban brenda saj një kompleks të pasura me vitamina, minerale, Phytohormone shumë të fokusuar dhe ...
  lUKSOZE Argan

  Linja kozmetike Pronës : • Argan Oil : ushtron një veprim të rëndësishëm mbrojtës, hidratues, zbutës dhe ushqyes .• Panthenol :. si shtesë e njohur pronat Moisturizers, Panthenol gjit ...
  MBROJTJA Passion

  Tags Emmediciotto Kompania ka qenë gjithmonë i vëmendshëm ndaj nevojave të çdo individi, i futur MBROJTJA pasion për kujdesin shtesë të lëkurës para çdo trajtim të ngrohjes, sidomos pas v ...
  Smoothing MILK

  style=line-height:1.6em> është një llak zbutjen që krijon një gjobë dhe mbrojtje të padukshme në flokët, duke e bërë atë të ndritshëm dhe eliminimin flokë kaçurrela. Zbutur dhe volum ...
itenesfrdeptruarhybebgcazhcsdaeletfafigaglhihrhuidiwjakoltlvmkmsmtnlnoplroskslsqsvthtltrukvi
contact us
Contattaci Subito
Newsletter
Gossip e News
Beauty Bazar
GLOBENews
E-commerce
Globelife TV - Internet television
Hairfashion Gallery
Beauty News
Hair cafe
Marketing
Hair Collection
 
privacy policy