elenco Aziende - HOME PAGE -

COLOR SISTEMI PRECISION - CLEANER OFF
< DEMERAL BACK

Produkte të veçanta për flokët - DEMERAL


COLOR SISTEMI PRECISION - CLEANER OFF
kozmetike mbartës njollë për ngjyrosje
   +39 0331 1706328
Download PDF

           Produkt parë Visits: 92782 herë

offer/price
The best on the market / Il meglio del mercato
from the factory

Product of Excellence
COLOR SISTEMI PRECISION - CLEANER OFF
kozmetike mbartës njollë për ngjyrosje
Tags OFF Cleaner është një mbartës njollë ngjyrosje kozmetike.
Metoda e përdorimit : CLEANER OFF njomet me një tufë prej leshi pambuku dhe të vazhdojë për të hequr njollë me fërkim edges pak
.kuti : 150 shishe ml .
itenesfrdeptruarhybebgcazhcsdaeletfafigaglhihrhuidiwjakoltlvmkmsmtnlnoplroskslsqsvthtltrukvi
contact us
Contattaci Subito
Newsletter
Gossip e News
Beauty Bazar
GLOBENews
E-commerce
Globelife TV - Internet television
Hairfashion Gallery
Beauty News
Hair cafe
Marketing
Hair Collection
 
privacy policy