elenco Aziende - HOME PAGE -

SOCOLOR.beauty
< MATRIX BACK

Ngjyra e flokeve - MATRIX


SOCOLOR.BEAUTY
SOCOLOR.beauty
   +39 0331 1706328
Download PDF

           Produkt parë Visits: 134364 herë

offer/price
The best on the market / Il meglio del mercato
from the factory

Product of Excellence
SOCOLOR.beauty
SOCOLOR.beauty
Tags SOCOLOR.beauty krem permanente ngjyrosje
SOCOLOR.beauty shërbimi është ngjyra e Matrix që ju lejon të :

Mbulimi

• 100 % e flokëve të bardhë
• Rezultatet e uniforme ngjyrë në afat të gjatë me të lartë besnikëri refleksin
• dritë Extra - të ndritshme dhe një ngjyrë shumë- dimensionale. SOCOLOR.beauty përdorkompleks ekskluziv Wax - Oil

Kompleksi kondicionuar përforcon pjesa cortical, rinovon strukturën e flokëve, riparime dhe qetë cuticle, lënë flokët me shkëlqim dhe të ndritshme.

Tags Shades në dispozicion në mbi 100 hije për një varg produkt që lejon ngjyra me porosi, e veçantë, unike. Superlightening shkon (Hi heqin blondes dhe Ultra.Blonde) dhe një gamë të veçantë SORED që ju lejon të krijoni dy shërbime ngjyra :. Vija dhe intensifikimi i ngjyrës
Metoda e përdorimit : 01:01 përzierjen me oxidants Matrix Cream Developer 40 vëllime. 01:02 përzierjen me Developer oxidizer Matrix Cream 40 vëllime për varg Ultra.Blonde.
kuti : 90 tub ml.Tags
DREAM.AGEby SOCOLOR.beauty
DREAM.AGE nga SOCOLOR.beauty është ngjyra e re për ringjalljen e ulët oksidimi i amoniakut që ju lejon të :

një mbulim të përsosur dhe të njëtrajtshëm të flokëve të bardhë, edhe
• një ngjyrë të pasur, pa nevojën për përzierje multi - faceted reflektimit
• densifying dhe veprimi mbrojtës i fije flokësh.

Tags Shades disoponibile në 20 hije të ndarë në 6 grupe: Mocha, HOT NATYRORE, COPPER kafe, e kuqe sofër, Ash dhe NATYRORE
Metoda e përdorimit : 01:01 përzierjen me Developer oxidizer Matrix Cream 20 vëllime. Kohë Instalimi : 35-45 minuta në temperaturë dhome
kuti : 90 tub ml


Kompani

BRAND
PRODUCTS
&
ACCESSORIES
for HAIRSTYLISTS
itenesfrdeptruarhybebgcazhcsdaeletfafigaglhihrhuidiwjakoltlvmkmsmtnlnoplroskslsqsvthtltrukvi
contact us
Contattaci Subito
Newsletter
Gossip e News
Beauty Bazar
GLOBENews
E-commerce
Globelife TV - Internet television
Hairfashion Gallery
Beauty News
Hair cafe
Marketing
Hair Collection
 
privacy policy