elenco Aziende - HOME PAGE -

LINE NGJYRA
< EVERLINE BACK

Ngjyra e flokeve - EVERLINE


LINE NGJYRA
LINE NGJYRA
   +39 0331 1706328
Download PDF

           Produkt parë Visits: 94552 herë

offer/price
The best on the market / Il meglio del mercato
from the factory

LINE NGJYRA
LINE NGJYRA
Tags NGJYRA
ngjyrosje profesional

Ngjyrosje

profesionale formuluar me alkool natyrore që rrjedhin nga naftës kokosit, të butë dhe mbrojtëse, të marrë një ngjyrosje tone natyrore.

Tags Shades ju lejon të kryer 90 nuanca miscellabili ndërmjet tyre, butë në lëkurë dhe mund të japin një ngjyrë intensive dhe të lehta, duke e lënë flokët e butë.
Paketa e : 100 tub ml.


Kompani

BRAND
PRODUCTS
&
ACCESSORIES
for HAIRSTYLISTS
itenesfrdeptruarhybebgcazhcsdaeletfafigaglhihrhuidiwjakoltlvmkmsmtnlnoplroskslsqsvthtltrukvi
contact us
Contattaci Subito
Newsletter
Gossip e News
Beauty Bazar
GLOBENews
E-commerce
Globelife TV - Internet television
Hairfashion Gallery
Beauty News
Hair cafe
Marketing
Hair Collection
 
privacy policy