elenco Aziende - HOME PAGE -

SERIES Casablanca - Ministrisë së Mbrojtjes . ALIDA
< PININ BACK

Gërshërë për flokeve - PININ


SERIES CASABLANCA - MINISTRISë Së MBROJTJES . ALIDA


offer/price
The best on the market / Il meglio del mercato
from the factory

Product of Excellence
SERIES Casablanca - Ministrisë së Mbrojtjes . ALIDA
Tags Ministrisë së Mbrojtjes. ALIDA
Dizajni i trajtuar e bën atë jashtëzakonisht të rehatshme gjatë prerë, është një model për një kohë të gjatë të përdorura dhe të vlerësuar. Të zbuluar ekuilibrin me blades të shkurtër dhe do të merret më e zgjatur. Gershereve është e pajisur me një silenciator.
Madhësive në dispozicion (në inç).: 5.0 - 5,5-6,0
Materialet çelikut fallsifikuara 440C, trajtimi i ngrohjes në kalitje të ndryshme e cila optimizes marrëdhëniet mes fortësi të lartë të hap me kohën me fleksibilitetin e rritur e gërshërë.
Microgrid teh prerje, bluarje gridd 6000, rëndë konkave, tela rroje.

itenesfrdeptruarhybebgcazhcsdaeletfafigaglhihrhuidiwjakoltlvmkmsmtnlnoplroskslsqsvthtltrukvi
contact us
Contattaci Subito
Newsletter
Gossip e News
Beauty Bazar
GLOBENews
E-commerce
Globelife TV - Internet television
Hairfashion Gallery
Beauty News
Hair cafe
Marketing
Hair Collection
 
privacy policy