elenco Aziende - HOME PAGE -

Pincë Extension - ICE SHESHTE
< SHE HAIR EXTENSION BACK

flokëve pajisje - SHE HAIR EXTENSION


PINCë EXTENSION - ICE SHESHTE
Aplikimi flokët pirg extension për transmetimin e energjisë valë
   +39 0331 1706328
Download PDF

           Produkt parë Visits: 64756 herë

offer/price
The best on the market / Il meglio del mercato
from the factory

Pincë Extension - ICE SHESHTE
Aplikimi flokët pirg extension për transmetimin e energjisë valë
Tags Hulumtime dhe moderniteti për një shumëllojshmëri të pajisjeve profesionale që SHE ka dedikuar kërkesën për vazhdimin e flokët. ICE SHESHTE paraqet të teknologjisë më të lartë në fushën e transmetimit të valëve të energjisë saldim të brezit të ri. Dizajn futuristic dhe i pagabueshëm për njësinë e saj të kompjuterizuar të kontrollit që ju lejon të plotë automatike cilësimet e konfigurimit për të punuar me kohë dhe kompetencat. Teknologji moderne dhe rezultat të garantuara për një një nga një lloj.

itenesfrdeptruarhybebgcazhcsdaeletfafigaglhihrhuidiwjakoltlvmkmsmtnlnoplroskslsqsvthtltrukvi
contact us
Contattaci Subito
Newsletter
Gossip e News
Beauty Bazar
GLOBENews
E-commerce
Globelife TV - Internet television
Hairfashion Gallery
Beauty News
Hair cafe
Marketing
Hair Collection
 
privacy policy