elenco Aziende - HOME PAGE -

OSE WAVE permanent ?
< SHOT BACK

Flokët e përhershme - SHOT


OSE WAVE PERMANENT ?
WAVE OSE permanent ?
   +39 0331 1706328
Download PDF

           Produkt parë Visits: 80532 herë

offer/price
The best on the market / Il meglio del mercato
from the factory

OSE WAVE permanent ?
WAVE OSE permanent ?
Tags: është një sistem praktik dhe të reja që ju lejon të rregulloje çdo shërbim dhe palosjen modulare ose i përhershëm. Një kombinim i rrjedhjeve të kalibruar dhe ëmbëlsi të krijuar rrudha të gjatë të qëndrueshme dhe të përhershme valët klasike të buta dhe vathë volum Maxi dhe mbështetje. Pasur Formula proteinave Gruri, Keratin, Moisturizers dhe conditioners, e bën atë më të sigurt, më të shpejtë, më moderne dhe më kreative.

Tags permanent MY - krunde Përhershëm dhe keratin
Formulimi avancuar teknologjikisht, strukturë të ndryshueshme. Lejon përshtatje të menjëhershme për të kompleksit më të përshtatshme për çdo lloj të flokëve.
kuti : 500 shishe ml

Tags antivibrator MY - modulator lëngshme
Softener përhershëm proteinave Gruri i pasur, keratin, vajra mbrojtëse, Moisturizers dhe conditioners.

Tags FIX MY - neutralizues fiksues lëngshme
Specifike për të mësuarit gjatë gjithë jetës.
kuti : 500 ml

itenesfrdeptruarhybebgcazhcsdaeletfafigaglhihrhuidiwjakoltlvmkmsmtnlnoplroskslsqsvthtltrukvi
contact us
Contattaci Subito
Newsletter
Gossip e News
Beauty Bazar
GLOBENews
E-commerce
Globelife TV - Internet television
Hairfashion Gallery
Beauty News
Hair cafe
Marketing
Hair Collection
 
privacy policy