elenco Aziende - HOME PAGE -

COLOR OFF
< VITALITYS BACK

Bleaches flokeve - VITALITYS


COLOR OFF
largon ngjyrën e flokëve kozmetike
   +39 0331 1706328
Download PDF

           Produkt parë Visits: 91576 herë

offer/price
The best on the market / Il meglio del mercato
from the factory

COLOR OFF
largon ngjyrën e flokëve kozmetike
Tags Reducer 1 dhe 2 Catalyst, të përziera, të lejojëheqjen e ngjyra kozmetike e flokëve.
Stabilizuesi 3 është thelbësore për të siguruar rezultatin e marrë dhe për të siguruar qëndrueshmëri. Shkathtësi e jashtëzakonshme e COLOR OFF ju lejon të ndryshuar ngjyrën e flokëve në një vend të sigurtë sa herë që ju doni të, rrufetë ose tërësisht duke eliminuar ngjyra kozmetike.
kuti : reducer dhe shishe katalizator të 100 ml, 200 ml shishe katalizator

itenesfrdeptruarhybebgcazhcsdaeletfafigaglhihrhuidiwjakoltlvmkmsmtnlnoplroskslsqsvthtltrukvi
contact us
Contattaci Subito
Newsletter
Gossip e News
Beauty Bazar
GLOBENews
E-commerce
Globelife TV - Internet television
Hairfashion Gallery
Beauty News
Hair cafe
Marketing
Hair Collection
 
privacy policy