elenco Aziende - HOME PAGE -

FULL COLOR
< DIKSON BACK

Farby na vlasy - DIKSON


FULL COLOR
korektor v kvapky
   +39 0331 1706328
Download PDF

           Produkt vidieť Visits: 102337 časy

offer/price
The best on the market / Il meglio del mercato
from the factory

FULL COLOR
korektor v kvapky

dnes Dikson paleta je obohatený s prekvapivou inováciou : farba korektor v kvapky zmiešané s farbami na oxidáciu. Tento revolučný nového laboratória študovanej Dikson vychádza z kombinovanej dôsledku exkluzivity a vlastné farby s jednoduché použitie. Poďme si vlastné odtiene a odlesky intenzívnejšie celkom ohľadom na zdravie vlasov. Korektory FULL COLOR úkon zoslabenie alebo zosilnenie výsledok oxidačné farbenie vlasov. Množstvo výrobku sa líši v závislosti na intenzite výsledku chcete dosiahnuť.

nuansy : 4 v BLUEBROWNPURPLERED. Kvapalina textúry a šikovný kvapkadlom pre jednoduché použitie výrobku, ktoré musia byť zmiešaný s krémovým sfarbením. Použitie korekcia nemení rýchlosť uzávierky farbenie.
spôsob použitia : FULL COLOR mix presne podľa pokynov na stole použiteľnosti. Uistite sa, že všetky komponenty sú dôkladne premiešať. Dôkladné miešanie by mať vplyv na výsledok správneho produktu. Po zmesi s Full Colorfarba krému sa stáva veľmi intenzívny, ale vplyv na vlasy, sa nemení v žiadnom prípade. Vyrába sa výhradne pre profesionálne použitie. BLU je ideálny pre zmäkčiť odtiene, ktoré patria do prirodzenej raduPoužíva sa ako pult farba vypnúť teplé odlesky (oranžová a červená). Zvýšenie krytie bielych vlasov. BROWN sa používa na okoreniť odtiene farby všetkých odtieňov okrem červenej a tmavo červené odtiene. RED sa používa na zvýraznenie odtieňov červenej vo všetkých farbách. Zvlášť odporúčané odtiene červenejčervená fialováoranžovýmeďčokoládyhnedýmahagón, aby posilnili výsledok. PURPLE pôsobia mimoneutralizačné alebo chladenie žltkasté odtiene a zlatej vo všetkých farbách.
box :. 10 ml banky


firiem

BRAND
PRODUCTS
&
ACCESSORIES
for HAIRSTYLISTS
itenesfrdeptruarhybebgcazhcsdaeletfafigaglhihrhuidiwjakoltlvmkmsmtnlnoplroskslsqsvthtltrukvi
contact us
Contattaci Subito
Newsletter
Gossip e News
Beauty Bazar
GLOBENews
E-commerce
Globelife TV - Internet television
Hairfashion Gallery
Beauty News
Hair cafe
Marketing
Hair Collection
 
privacy policy