elenco Aziende - HOME PAGE -

NAT FARBA
< CALMAR BACK

Farby na vlasy - CALMAR


NAT FARBA


offer/price
The best on the market / Il meglio del mercato
from the factory

NAT FARBA

Je tinktúra obsahuje špecifické účinné látky pre starostlivosť a krásu vlasov. Okrem provitamín B5 "NAT farby je obohatený o kreatín je, že to hrá Regeneračný a ochranný pôsobenia dávať mu vlasy vyzerajú zdravé a lesklé. Guarová guma a majú vysoký výkon kondicionér, ktorý zvyšuje jemnosť a ovládateľnosť vlasov. Ceramidmi výkon pigmentu fixačnej akcii zabezpečiť dlho-trvajúce farbu a vlasy zdravé a svetlé. Vďaka tomu prenikajú hlboko lipozómy "uvoľnenie účinných látok prebieha postupne.

odtiene: 64 odtiene v PRIRODZENOM "POPOL série"IRISÈ"GOLD PLATED"Intenzívne"AUBURN"MAHAGÓN"ROSSI"Intenzívne"Stredomoria REDS" studenej "Piesku" BROWN AMBER's SUPERLIFT (CRYSTAL BLOND ULTRA ZOSVETLENIE krém prírodné "CHIARISSIMO Ach ZDVIHNÚŤ farby ASH BLONDE)" hodnotenie (červená meď "POPOL") modrá fialová.

návod na použitie: nosiť vhodné rukavice na jedno použitie. V nekovové nádobe zmiešajte 50 ml požadovanú farbu + 75 ml OXIGOLD 10-20-30-40 obj. (pomer 1: 1 "5). Uzávierky 30 minút. Superlift farbivá pre odporúčanú uzávierky 40-45 minút.

balenie: 100 ml skúmavky.


firiem

BRAND
PRODUCTS
&
ACCESSORIES
for HAIRSTYLISTS
itenesfrdeptruarhybebgcazhcsdaeletfafigaglhihrhuidiwjakoltlvmkmsmtnlnoplroskslsqsvthtltrukvi
contact us
Contattaci Subito
Newsletter
Gossip e News
Beauty Bazar
GLOBENews
E-commerce
Globelife TV - Internet television
Hairfashion Gallery
Beauty News
Hair cafe
Marketing
Hair Collection
 
privacy policy