elenco Aziende - HOME PAGE -

BIOLAGE ZAAWANSOWANE - FULLDENSITY
< MATRIX BACK

Zabiegi - Pielęgnacja włosów - MATRIX


BIOLAGE ZAAWANSOWANE - FULLDENSITY
BIOLAGE ZAAWANSOWANE SAMOPOCZUCIE ZACZYNA SIĘ OD GŁOWY
   +39 0331 1706328
Download PDF

           Produkt widziałem Visits: 22535 razy

offer/price
The best on the market / Il meglio del mercato
from the factory

Product of Excellence
BIOLAGE ZAAWANSOWANE - FULLDENSITY
BIOLAGE ZAAWANSOWANE SAMOPOCZUCIE ZACZYNA SIĘ OD GŁOWY

BIOLAGE zaawansowane samopoczucie zaczyna się od głowy
Pielęgnacja włosów zabiegi dostosowane do specyficznych potrzeb każdego włosa
Estetyczne potrzeby włosów są łatwo zidentyfikować i wymaga natychmiastowej odpowiedzi do rozwiązywania codziennych problemów. Zakresy Biolage kontrast kruchość, crespo, odwodnienie i kolor, który ma tendencję do zanikania. Filozofia to filozofia, która leży u podstaw piękna linia, która wyraża się w różny sposób: piękno, które pochodzi od ochrony środowiska i różnorodności biologicznej; piękno zapewniając pożądane i zrównoważony; centrum urody i odnowy stylistów i klientów. zrównoważonego rozwoju firmy jest ciągłe dążenie do zmniejszenia zużycia energii i wody i zminimalizować emisje i odpady z produkcji wyrobów. W 2011 roku zakład produkcyjny amerykańskiego Biolage zmniejszona 30% CO ² i recyklingu 96% odpadów do produkcji energii. Celem jest zmniejszenie śladu ekologicznego 60% 2020. Ponadto się do 40% produktów są pakowane w opakowania wykonane z reakcji PCR (konsumentów po recyklingu). Tak, że do 2020 roku 100% wszystkie nowe produkty mają korzyści środowiskowych i społecznych. piękno natury ujawnione przez naukę po raz pierwszy Biolage prezentuje innowacyjne podejście oparte na formułach BIOMATCH, inspirowane przez funkcjonalne piękno natury. Formuły spojrzeniem naturę do tworzenia najwyższej jakości włosów produktów do pielęgnacji, które mogą pomóc w rozwiązywaniu codziennych problemów. Tak biomimikra, inspirowanych naturą dyscypliną mechanizmów, ma się ciągle można uzyskać najlepsze wyniki.

FULLDENSITY
Utraty gęstości i przerzedzenie zagrażają postrzegania siebie. Znaki są łamliwości włosów rozcieńczone, pęknięcia i niższe gęstości i objętości. Rozwiązaniem jest użycie linii FULLDENSITY, która daje poczucie natychmiastowy zgrubienie i zmniejsza kapilarnej przerw na pełne spojrzenie z długotrwały efekt. Składniki aktywne, produkt związek między przyrody i nauki, są:
Biotyna, zamkniętego orzechy, aby nadać włosom moc;
• Cynk PCA;
• Gluco-omega.

Szampon na przerzedzenie włosów
Daje włosy wygląd zdrowszy i usuwa zanieczyszczenia, które zatkać pęcherzyka. Wraz z ODŻYWKĄ, daje siłę do włókien i pomaga zapobiec stłuczeniu przyszłości.
opakowania: butelka 250 ml.

Odżywka do włosów rozcieńczone
Warunki włókna włosów, odżywia, wzmacnia i daje ciała i połysk.
opakowania: rury 200 ml.

DENSIFYING LECZENIA SPRAY
Błyskawicznie rozszerza grubość włosów. Już po pierwszej aplikacji spray jest włosy, że klient jest o zmianie, włosy jest bardziej gęsty i wydają się silniejsze.
opakowanie: butelka 125 ml spray.

DENSIFYING leczenie STEMOXYDINA
Opatentowana cząsteczka wynikiem wieloletnich badań w laboratoriach. Opatentowany Stemoxydina™, 5% aktywnych ujędrniający, odżywia skórę głowy, odtwarza optymalnego środowiska dla odnowienia powszechne i odbudowuje włosy w ciągu zaledwie 3 miesięcy (potwierdzone przez badania kliniczne).
opakowania: pole z 10 fiolek 6 ml.


Firmy

BRAND
PRODUCTS
&
ACCESSORIES
for HAIRSTYLISTS
itenesfrdeptruarhybebgcazhcsdaeletfafigaglhihrhuidiwjakoltlvmkmsmtnlnoplroskslsqsvthtltrukvi
contact us
Contattaci Subito
Newsletter
Gossip e News
Beauty Bazar
GLOBENews
E-commerce
Globelife TV - Internet television
Hairfashion Gallery
Beauty News
Hair cafe
Marketing
Hair Collection
 
privacy policy